The Mandalorian wróci z trzecim sezonem w lutym 2023

Star Wars Celebration dostarcza wiele dobrych wiadomości, choćby takich jak ta, która zdradza kiedy powróci The Mandalorian wraz z trzecim sezonem.

Następny sezon ma mieć swoją premierę w lutym 2023 roku. Nowy "tom" będzie kontynuował historię Dina Djarina i naszego ulubionego małego, zielonego przyjaciela, Grogu, podczas gdy razem próbują znaleźć swoje miejsce w galaktyce. 
Star Wars Celebration zawsze ma jakieś niespodzianki w zanadrzu i sekcja panelowa powiązana z Mando nie zawiodła: na scenie pojawiła się sama Bo-Katan, czyli Katee Sackhoff i przekazała, że wraz z trzecim sezonem The Mandalorian zawitamy na Mandalorę. Można się jednak było tego spodziewać, zważywszy na wydarzenia w Księdze Boby Fetta. Prawdopodobnie, Bo-Katan w trzecim sezonie odegra znaczącą rolę.

Tym, którzy byli obecni na panelu Lucasfilm Studio Showcase, został również pokazany specjalny teaser. Wychwycono na nim kilku ulubieńców fanów, takich jak Carl Wheathers i Paul Sun-Hyung Lee. Ponadto, jak wynika z teasera, można się spodziewać większej skali oraz znacznie ciemniejszych tonów w historii.

Jak tylko teaser zostanie udostępniony szerszej publiczności, z całą pewnością się nim podzielimy. Na ten moment, musimy zadowolić się opisami dostępnymi w internecie. Wypatrujcie kolejnych wiadomości ze Star Wars Celebration przez kilka najbliższych dni, włączając te, które mogą być ujawnione na sobotnim (28.05.2022) panelu poświęconemu Mando. 

Źródło: starwarsnewsnet.com
Tłumaczenie: Lupus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger