Oficjalna zapowiedź serialu animowanego Star Wars: Tales of the Jedi

Po miesiącach spekulacji i licznych plotkach, Lucasfilm oficjalnie zapowiedział nowy serial animowany Star Wars: Tales of the Jedi, który ma mieć swoją premierę jesienią 2022 roku.

Wiedzieliśmy, że powiązany z nim panel był planowany na tegoroczne Star Wars Celebration i nie zostaliśmy zawiedzeni. Po obszerniejszym spojrzeniu na nadchodzący trzeci sezon The Mandalorian i pierwszym teaserze Ahsoki, Dave Filoni przejął scenę, by ogłosić Tales of the Jedi i opowiedzieć o tym, co zobaczymy w serialu.

Tales of the Jedi zostało pomyślane jako poboczny projekt Filoniego i jako coś pomiędzy sezonami The Mandalorian i wszystkim, co zobaczymy w ramach aktorskiej strony Lucasfilm. Powiedział także, że pomysły zaczerpnął ze scenariuszy, które napisał na potrzeby Wojen klonów, ale nie pasowały do tamtej narracji.

Serial, który będzie nawiązywał stylem animacji do Wojen klonów, będzie składał się z sześciu krótkich odcinków skupionych wokół rycerzy Jedi z prequeli. Pojawi się hrabia Dooku, Qui-Gon Jinn (głos podłoży powracający do roli Liam Neeson oraz jego syn odgrywający młodsze wersje postaci), Mace Windu oraz Ahsoka Tano (która dostanie aż trzy odcinki). Poniżej możecie zobaczyć garść konceptów i zrzutów ekranu z nadchodzącego serialu:

Nie jest zaskoczeniem, że Ahsoka dostanie najwięcej uwagi, zwłaszcza w kontekście nadchodzącego własnego serialu aktorskiego i całego zamieszania wokół jej postaci. Odnośnie tonu trzech, bardzo różnych odcinków, Filoni zdradził, że będzie w nich mało dialogów i będą bardziej jak wizualne wiersze. Oczywiście, jeden z nich pokaże nam malutką Ahsokę i jej matkę (w którą wcieli się znana z gry komputerowej Star Wars: Battlefront II Janinę Gavankar). Uczestnicy panelu stwierdzili, że widać w tym "styl Miyazakiego", co Filoni potwierdził jako swoją inspirację. Ponadto, weteran gwiezdnowojennej animacji, Kevin Kiner został przedstawiony jako autor muzyki do całego serialu.

Filoni skomentował także ton odcinka, którego fragment pokazano na panelu, który był słodki, ale jednocześnie ostrzegł, że inne rozdziały będą bardzo ciemne, jak choćby ten o Dooku. Wreszcie, został też pokazany trailer, w którym przedstawiono animowane wersje pogrzebu Padmé, Ahsokę otrzymującą swój drugi miecz świetlny, Baila Organę i Yaddle walczącą z hrabią Dooku. Jeden z odcinków skoncentrowanych na postaci Ahsoki ma z kolei być adaptacją wydarzeń z książki Ahsoka autorstwa E.K Johnston.

Tales of the Jedi będzie z całą pewnością wygląda jak kolejne Visions i nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak rozszerzą nieznane rozdziały życia ulubionych przez fanów postaci.

Oficjalny twitter Star Wars podzielił się z kolei kilkoma obrazkami, które dają lepsze spojrzenie na skoncentrowany wokół Ahsoki  odcinek, który został pokazany na panelu.


Źródło: starwarsnewsnet.com
Tłumaczenie: Lupus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger