Recenzja - "Star Wars. Łotr 1: Akta misji" - Jason Fry

"Star Wars. Łotr 1. Akta misji" to zbiór tajnych danych wywiadu Rebelii dotyczącej sytuacji Imperium i Rebelii tuż przed filmem Nowa nadzieja. W środku znajdziemy mnóstwo nowych i ciekawych informacji na temat postaci z najnowszego filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.


Raporty zawarte w "Aktach misji" skupiają się na bohaterach, których poznaliśmy w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, ale pojawiają się też znane postacie jak Bail Organa, Mon Mothma czy Darth Vader. Organa na prośbę Mon Mothmy zebrał dane i raporty dotyczące Operacji Przełom, w którą zaangażowany jest nowo utworzony zespół Łotr 1.

Raporty napisane są w bardzo szczegółowy i ciekawy sposób. Dane uzupełniają profile postaci i ich zdjęcia. Przy informacjach o Tarkinie nie ma jego zdjęcia, co może trochę dziwić, ponieważ jest to jedyna postać, która nie posiada zdjęcia twarzy! Opisy postaci poszerzają naszą wiedzę na ich temat, a raporty wywiadu Rebelii pozwalają lepiej zrozumieć sytuację polityczną, jaka panuje w Galaktyce w czasie filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Ostatnie strony "Akt misji" zawierają raporty o nowych jednostkach szturmowców i nowych pojazdach Rebelii i stanowią świetne uzupełnienie przewodnika "Łotrze 1. Przewodnik ilustrowany" (RECENZJA).


Wydawnictwu Egmont należy się pochwała, ponieważ "Akta misji" są wydane znakomicie! Zdjęcia zamieszczone w książce są najwyższej jakości. Gruba okładka, świetny papier, brak błędów w tłumaczeniu. Ta publikacja to znakomity przykład jak powinny być wydawane inne książki Star Wars w Polsce!

Ogólna ocena: 9/10
Tekst: 9/10
Zdjęcia: 9/10
Jakość wydania: 10/10

Recenzje innych "łotrowych" książek:

Dziękuję wydawnictwu Egmont za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Łotr 1. Akta misji
Autor: Jason Fry
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
Data premiery: 15 lutego 2017
Cena: 29,99 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

2 komentarze:

  1. Jak dla mnie jednak za mało informacji jak na "akta". Pozycja raczej dla młodszego czytelnika.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Większość, niestety, jest dla młodszego czytelnika. A z informacjami nie jest tak źle. ;)

      Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger