Recenzja - Star Wars. Łotr 1. Sylwetki i plakaty - Katrina Pallant

"Łotr 1: Sylwetki i plakaty" to broszura, w której znajdziemy kilka opisów postaci, dużo plakatów i jeszcze więcej naklejek związanych z filmem Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie. Autorem tej publikacji jest Katrina Pallant, która opracowała również książkę "Łotr 1. Książka z modelem" (RECENZJA).


Naklejki. Jest ich ponad 40, przedstawiają postacie, pojazdy, myśliwce, loga czy grafiki znane z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Naklejki są wykonane dobrze, intensywne kolory i dobra jakość kleju to ich plus.


Wewnątrz książeczki znajdziemy też kilka stron z informacjami, których jest strasznie mało! Bo "Sylwetkach.." spodziewałem się dużej ilości informacji o postaciach z filmu... profile, opisy, ciekawostki tego tutaj nie znajdziemy. Znajdziemy za to bardzo szczątkowe informacje, które po obejrzeniu filmu nie są niczym niezwykłym i ciekawym. Tym bardziej dziwi mnie posunięcie ze strony Egmontu, które zdecydowało się wydać "Sylwetki i plakaty" zamiast "Rogue One: Ultimate Sticker Encyclopedia", które pod względem zawartości jest o wiele lepsza i ciekawsza (mam nadzieję, że Egmont wyda "Ultimate Sticker Encyclopedia").


Największą zaletą są plakaty, to chyba jedyny powód dla, których warto zakupić "Sylwetki i plakaty". Jest kilka nowych plakatów, kilka plakatów, które pojawiły się w publikacji "Rocznik 2017" (RECENZJA) oraz duży plakat o wymiarach ok. 52,5 cm szerokości i ok. 33 cm wysokości. Jest kilka świetnych plakatów, które z pewnością gdzieś sobie powieszę. Jeśli ktoś szuka ciekawych i ładnych plakatów to polecam kupić tę książeczkę.


Ogólna ocena: 5/10
Informacje: 2/10
Zdjęcia/plakaty: 9/10
Jakość wydania: 9/10

Dziękuję wydawnictwu Egmont za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Łotr 1. Sylwetki i plakaty
Autor: Katrina Pallant
Tłumaczenie: Błażej Niedziński
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 24
Oprawa: miękka
Cena: 19,99 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger