Recenzja - "Star Wars. Rocznik 2017" - Frank Tennyson

"Star Wars. Rocznik 2017" to publikacja autorstwa Franka Tennyson'a zawierająca wiele łamigłówek, quizów i ciekawostek związanych z "Przebudzeniem Mocy" czyli najnowszym epizodem sagi. Wydanie zawiera również 10 plakatów z filmu "Łotr 1".


Najciekawszym elementem "Rocznika 2017" są jednak ciekawostki, które podsumowują najważniejsze wydarzenia z "Przebudzenia Mocy". I tak, w środku będziemy mogli poczytać o Rey, Kylo Renie, Chewbacce, Sokole Milenium czy BB-8. Żadnych nowych ciekawostek tutaj nie znajdziemy i dla każdego kto uważnie oglądał film, będą one oczywistymi oczywistościami. Bardzo ciekawie prezentują się strony z podsumowaniem sekretów "Przebudzenia Mocy", zaciekawiła mnie teoria "W jaki sposób Kylo Ren zdobył uszkodzoną maskę Vadera?" i przyznam szczerze, ze nigdy nie myślałem o tym.

Poziom łamigłówek w publikacji skierowanej dla dzieci w wieku 3-7 jest wysoki. Do rozwiązania będziemy mieli krzyżówkę, labirynt, wykreślankę czy dopasowywanie cytatów do postaci, które je wypowiedziały. Trudność łamigłówek zdecydowanie na plus.


Największym plusem publikacji są plakaty z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie". Wszystkie dziesięć plakatów możecie zobaczyć klikając w TEN LINK>>>. Plakaty bardzo mi się podobają i od razu powiesiłem je w swoim pokoju!

Podsumowanie:
"Rocznik 2017" powinien nabyć każdy fan, który oczekuje na film "Łotr 1", gdyż świetne plakaty są bardzo dużym plusem tego wydania. Młodszych fanów ucieszą łamigłówki i ciekawostki z "Przebudzenia Mocy".

Ogólna ocena: 8/10
Jakość tekstów: 7/10
Jakość łamigłówek: 7/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Rocznik 2017
Autor: Frank Tennyson
Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
Cena: 29,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger