Recenzja - "Star Wars. Łotr 1. Książka z modelem" - Katrina Pallant

"Star Wars. Łotr 1. Książka z modelem" autorstwa Katriny Pallant to publikacja w której znajdziemy informacje oraz grafiki myśliwców czy pojazdów naziemnych, które pojawiły się w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Oprócz tego, na końcu książeczki znajduje się instrukcja jak złożyć model oraz 8 piankowych stron z wypychankami części do zbudowania modelu U-winga, myśliwca Rebelii, o wysokości 10,5 cm oraz długości aż 27,5 cm.


Czytając wklejkę poznamy konstrukcje U-winga, TIE Strikera, AT-ACT czy nawet Gwiazdy Śmierci! Co prawda, plany konstrukcji są bardzo oszczędne w treści i pojawiły się też w innych publikacjach ("Sylwetki i plakaty") lub jako pełnowymiarowe plakaty. Oprócz tego mamy kilka stron z grafikami przedstawiającymi bohaterów i złoczyńców z filmu. Tutaj autorka nie postarała się o jakiekolwiek opisy postaci, ograniczając się tylko do podpisu kto jest kim.


Sam model U-winga po złożeniu prezentuje się bardzo ładnie na półce. Nasz własny U-wing zawiera dużo szczegółów i dobrze odwzorowuje swój filmowy odpowiednik. Instrukcja w jasny i czytelny sposób przedstawia jak mamy złożyć nasz model. Składnie będzie świetną zabawą dla najmłodszych fanów.

Sam model po złożeniu wygląda tak:


Minusem polskiego wydania jest to, że książeczka została wydrukowana w Chinach, przez co publikacja nie pachnie zbyt przyjemnie.

Ogólna ocena: 8/10
Tekst: 6/10
Model: 9/10
Jakość wydania: 7/10

Dziękuję wydawnictwu Egmont za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Łotr 1. Książka z modelem
Autor: Katrina Pallant
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 50
Oprawa: twarda
Wymiary: 190x145 mm
Cena: 34,99 PLN

Gdzie kupić:
MERLIN

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

2 komentarze:

  1. Ciekawa recenzja książki. Trochę nie mój świat. Ale fajnie zrobiony wpis. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger