(UPDATE) Druga seria komiksowa "Darth Vader" już w czerwcu!

Po serii "Darth Vader" Kierona Gillena i Salvadora Larroci, która w ubiegłym roku została zakończona, jak donosi INGMarvel zapowiedział drugą, kanoniczną serię pt. "Darth Vader"! Scenariuszem zajmie się Charles Soule a rysunkami Giuseppe Camuncoli. Seria zaprezentuje miedzy innymi, skąd Darth Vader ma swój miecz Sithów. Fabuła umiejscowiona jest po Zemście Sithów.

UPDATE:
Heather Antos z Marvela, potwierdził tytuł nowej serii: "Darth Vader: Dark Lord of the Sith" (pol. Darth Vader: Mroczny Lord Sithów).


Soule, który napisał już "Poe Dameron" (RECENZJA), "Lando" (RECENZJA) i "Obi Wan and Anakin" opisuje nową serią "Darth Vader" jako "rok pierwszy", ponieważ jest ona bezpośrednią kontynuacją Zemsty Sithów. Soule obiecuje, że jego komiks rozpocznie się w chwili, gdy Vader obudził się w swojej nowej zbroi.

Oprócz Vadera w serii pojawi się nie tylko ulubiona postać Soule'a - Imperator - ale również inkwizytorzy z serialu animowanego "Star Wars: Rebelianci". Oprócz tego istnieją postacie, które przetrwały Zemstę Sithów i mogą pojawić się w serii, jednak Soule nie chciał zdradzić o kogo chodzi.

Pierwszy zeszyt ma ukazać się w czerwcu 2017 roku.

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger