Recenzja - "LEGO Star Wars: 100 scen" - Daniel Lipkowitz

"LEGO Star Wars: 100 scen" to publikacja, w której zapoznamy się z setką najważniejszych scen z sześciu filmów sagi, w klockowej wersji LEGO. Podobną publikacją jest "Star Wars: 100 scen", której recenzję możecie przeczytać klikając w TEN LINK.
Każda strona to jedna scena z kolejnych filmów, zdjęcia są bardzo duże i wyraźne. Na każdej stronie pojawia się też krótki ale szczegółowy opis danej sceny. Dodatkowo pojawia się też kilka dymków z ciekawymi informacjami odnośnie scenki. Do większości scen dodany jest komentarz tchórzliwego, złotego droida protokolarnego C-3PO, który wypowiada się na temat danej sceny.


Cechą charakterystyczną publikacji od LEGO jest humor. Nie zabrakło go i tutaj. Niemal każdą stronę zdobi śmieszny tekst któregoś z bohaterów z odległej Galaktyki.

Bardzo ładnie prezentuje się okładka publikacji. Jej główna postacią jest Darth Vader wraz z innymi bohaterami sagi. Na okładce widnieje kolor biały, więc "LEGO Star Wars: 100 scen" będzie się wyróżniać na tle innych pozycji z uniwersum, które w większości przypadków mają ciemne okładki. Okładka jest twarda więc mamy pewność, ze szybko nam się nie zepsuje.Podsumowanie:
"LEGO Star Wars: 100 scen" będzie idealnym prezentem dla małego fana klocków LEGO jak i uniwersum Star Wars. Mimo, że publikacja jest skierowana do młodszego fana, ciut starszy na pewno też ucieszy się z takiego prezentu.

Ogólna ocena: 9/10
Jakość zdjęć: 9/10
Informacje: 8/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: LEGO Star Wars: 100 scen
Autor: Daniel Lipkowitz
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 216
Oprawa: twarda
Wymiary (mm): 17x280x225
Cena: 69,99 PLN

Gdzie kupić:

2 komentarze:

  1. Dobra recenzja. Jestem fanem gier z serii LEGO. Twórcy z dużą dawką humoru potrafią odtworzyć oryginalną produkcję w świecie klocków LEGO. Ostatnia gra to Przebudzenie mocy. Szczerze polecam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki. Zgadzam się z Tobą ;) A w "Przebudzenie Mocy" grałem, świetna gra!

      Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger