Powieść Star Wars™: Thrawn już w sprzedaży!

Dzisiaj do sprzedaży w USA trafiła najnowsza powieść z Nowego Kanonu pt: Thrawn. Autorem powieści jest Timothy Zahn. Powieść została wydana w twardej oprawie, nakładem wydawnictwa Del Rey przy objętości 448 stron i cenie 28,99 USD. W czasie konwentu Celebration w Orlando powieść będzie można nabyć z limitowaną okładką.

Tytuł: Star Wars™: Thrawn
Opis:
"Studiuję sztukę wojenną. Pracuję, aby ją udoskonalić" - Wielki Admirał Thrawn

Jeden z najbardziej przebiegłych i bezlitosnych wojowników Imperium Galaktycznego, Wielki Admirał Thrawn jest również jednym z najbardziej porywających postaci w uniwersum Star Wars. Od momentu jego pojawienia się w trylogii Timothy'ego Zahna, od "Dziedzica Imperium" przez "Ciemną stronę Mocy" do "Ostatniego rozkazu", Thrawn zyskał status postaci kultowej wśród największych złoczyńców w uniwersum. Jednak początki Thrawna i jego historia w szeregach Imperium pozostawały tajemnicą. Teraz, w książce "Star Wars: Thrawn", Timothy Zahn, przedstawi historię niebiesko-skórego i czerwono-okiego mistrza strategi wojskowej i śmiertelnej walce o władzę.

Po tym jak Thrawn zostaje uratowany z niewoli przez imperialnych żołnierzy, dzięki jego śmiertelnej pomysłowości i genialnych umiejętnościach taktycznych szybko przyciąga uwagę Imperatora. Szybko okazuje się, że Thrawn jest niezbędny dla Imperium, jest ambitny i wierny jak Darth Vader, genialny wojownik, którego nie należy lekceważyć. Na misjach pogromu przemytników, łapania szpiegów i piratów, triumfuje za każdym razem. Jego metody rozwścieczają jego przełożonych, jednocześnie inspirując innych i dają mu coraz większą popularność w szeregach Imperium. Po awansach następują kolejne, dzięki którym Thrawn rośnie w siłę. Jego zaufany chorąży Eli Vanto jest szkolony w sztukach walki i przywództwa. Mimo tego, że Thrawn dominuje na polu bitwy, ma jeszcze wiele do nauczenia się na arenie politycznej, gdzie bezwzględna administrator Arihnda Pryce posiada moc, by stać się silnym sojusznikiem lub brutalnym wrogiem.

Wszystkie te lekcje zostaną poddane ostatecznej próbie, kiedy Thrawn zostaje admirałem. Musi wykorzystać całą zdobytą wiedzę i intuicję w walce przeciwko powstańcom, którzy zagrażają nie tylko niewinnym ludziom ale również przyszłości Imperium i jego własnych planach  dominacji...
(Del Rey, 2017) Tłumaczenie: Świat Star Wars
Autor: Timothy Zahn
Oprawa: twarda
Liczba stron: 448
Cena: 28,99 USD
Data premiery: 11 kwietnia 2017


Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger