Recenzja - "Star Wars. Kolorowanki antystresowe" - Antoine Béon

"Star Wars. Kolorowanki antystresowe" to propozycja wydawnictwa AMEET na długie, nudne zimowe wieczory. Wewnątrz publikacji znajdziemy niemal sto pięknych ilustracji inspirowanych secesją czy kunsztownych mandali do samodzielnego pomalowania, według własnego pomysłu.


Mimo, że publikacja to kolorowanki, skierowana jest do starszego odbiorcy. Prawie każda ilustracja do pokolorowania zawiera w sobie bardzo dużo szczegółów i wymaga od nas dużo skupienia nad naszą pracą. Największym ogranicznikiem w tworzeniu naszych małych arcydzieł jest tylko nasza wyobraźnia. Kolorowanie bardzo wciąga, do tego stopnia, że podczas jednego popołudnia pokolorowałem prawie połowę dostępnych ilustracji! Kolorowanki rzeczywiście są antystresowe, ponieważ podczas kolorowania można naprawdę bardzo się odprężyć i wyluzować.


Podsumowanie:
Zbiór niemal stu pięknych ilustracji i mandali to pozycja dla każdego kto kocha zabawy kredkami. Z czystym sercem polecam ją każdemu, bo to pozycja naprawdę godna uwagi!

Ogólna ocena: 9/10
Ilustracje: 9/10
Jakość wydania: 10/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Kolorowanki antystresowe
Autor: Antoine Béon
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Wymiary: 12x288x210
Cena: 24,99 PLN

Gdzie kupić:
KSIĘGARNIA PWN

Polub stronę na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

2 komentarze:

  1. WOW. Jeszcze nie mamy u nas w sklepie, ale za kilka dni się pojawią bo mi się spodobały. Fajnie, jakby niedługo w "gdzie kupić" można było dodać nasz sklepik www.putyourcolours.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak tylko produkt pojawi się w sklepie zachęcam do kontaktu - swiatstarwars@onet.pl - wtedy umieszczę link. :)

      Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger