Nowy kwartalnik od Egmontu dla fanów Star Wars! UPDATE

W portfolio Egmontu pojawi się nowy magazyn "Star Wars Adventures". Poniżej notka od wydawcy i okładka pierwszego numeru, który ukaże się już 17 stycznia 2017 roku w cenie 9,99 PLN.


"NOWOŚĆ!

„Star Wars Adventures” to najnowszy magazyn poświęcony popularnej sadze „Gwiezdne Wojny”. Nowe pismo w portfolio Egmont kierowane jest do czytelników, których fascynuje świat Star Wars.

W każdym numerze znajdą się wyselekcjonowane komiksy, mnóstwo informacji z zakresu uniwersum Star Wars. Interesująco zapowiadają się również na łamach czasopisma liczne ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów. Część pisma będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, tzw. „siłownie” będą składały się z zagadek, łamigłówek, testów i konkursów. Nie zabraknie również informacji o publikacjach, serialach i innych ciekawych produktach związanych z Gwiezdnymi Wojnami.

„Star Wars Mistrz Adventures” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars będą czekać extraplakat oraz zabawka związana z kultową sagą. W pierwszym numerze dołączona będzie międzygalaktyczna torpeda! Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wyniesie 9,99 zł, na rynku pierwszy numer będzie dostępny od 17 stycznia 2017 r. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią w mediach własnych Egmontu."

Numer 1 będzie zapakowany w folię, która prezentuje się tak:


Na powyższym zdjęciu możemy zauważyć, że nad dwoma stronami komiksu widnieje złoty pasek z napisem "Legends". Można spekulować, że w gazetce znajdziemy komiksy z Legend a nie Nowego Kanonu.

Nie znana jest liczba stron. Sądząc po cenie możemy się spodziewać 30-40 stron magazynu.

"Star Wars Adventures" będzie kwartalnikiem.

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. To chyba "Finalizer/Finalizator" (różne tłumaczenia) Najwyższego Porządku z "Przebudzenia Mocy".

      Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger