Zapowiedzi od Ameet

W październiku wydawnictwo AMEET szykuje małą ofensywę wydawniczą! Szczegóły poniżej:

Tytuł: Wizje twórców. Star Wars: Przebudzenie Mocy
Opis: Star Wars. Przebudzenie mocy. Wizje  twórców to wyjątkowa opowieść o tym, jak najnowszy rozdział gwiezdnej sagi został powołany do ekranowego życia. Czytelnicy będą mogli poznać od kulis pracę filmowego działu artystycznego i dowiedzieć się, jak powstawały niezapomniane postaci, fantastyczne planety i niezwykłe istoty, które pojawiły się w jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji w dziejach kina. Album prezentuje całą historię kształtowania się koncepcji wizualnej siódmego epizodu gwiezdnej sagi – od pierwszych spotkań artystów i twórców scenografii po finałowe prace postprodukcyjne.
Zamieszczone w książce wypowiedzi współtworzących film artystów dają wgląd w fascynujący proces przekuwania wizji reżysera J.J. Abramsa w konkretne obrazy, które pamiętamy z sali kinowej. Przebieg twórczej pracy nad Przebudzeniem mocy przedstawiają setki niesamowitych ilustracji zamieszczonych w albumie: grafik i szkiców koncepcyjnych, scenorysów, planów scenografii oraz malowanych teł do planów zdjęciowych. Ta unikatowa kolekcja przez lata będzie zachwycać wielbicieli Gwiezdnych wojen i fanów kina w ogóle.
Liczba stron: 256
Oprawa: twarda
Wymiary: 295x275 mm
Cena: 99,99 - 119,99 PLN
Data premiery: 3 października 2016

Tytuł: Star Wars. Pokoloruj według kodu
Opis: Odkryj na nowo świat „Gwiezdnych wojen”. Przed tobą ulubieni bohaterowie, droidy, statki kosmiczne ze wszystkich epizodów kultowej sagi. Kosmiczne sceny zostały zebrane w jednej książce, żeby ożywić twoje wspomnienia. Podczas relaksującego kolorowania według kodu stworzysz niesamowite ilustracje. Liczby i litery na polach podpowiedzą ci, jakiej użyć barwy. Wśród wielu obrazków czekają: Chewbacca, Finn, Leia, Luke Skywalker i kultowe pojazdy. A to nie wszystko! Wystarczy cierpliwość godna prawdziwego Rycerza Jedi, żeby przekonać się, co jeszcze kryją rysunki. Niech Moc będzie z tobą!
Liczba stron: 64
Oprawa: miękka
Wymiary: 240x300 mm
Cena: 19,99 PLN
Data premiery: 10 października 2016

Na październik wydawnictwo przygotowało jeszcze kilka premier, których zapowiedzi ukażą się w najbliższych dniach:
  1. LEGO Star Wars: Wybrańcy MocyAMEET, premiera; październik 2016
  2. LEGO Star Wars: Przygody Hana Solo, AMEET, premiera; październik 2016
  3. LEGO Star Wars. Zadanie: naklejanie!AMEET, premiera; październik 2016
  4. LEGO Star Wars: Kroniki MocyAMEET, premiera; październik 2016
  5. LEGO Star Wars: Gdzie są bohaterowie Galaktyki?AMEET, premiera; październik 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger