Kolejne zapowiedzi od Egmontu!

Na październik wydawnictwo Egmont przygotowało dla nas kilka premier (szczegóły TUTAJ). W zapowiedziach pojawiły się jeszcze dwie pozycje (w tym jedna na listopad), jedna z nich wydaje się być ciekawa dla starszych fanów. Szczegóły poniżej.Tytuł: Star Wars: Złota biblioteczka
Opis: "Sześć epizodów gwiezdnej sagi: Mroczne widmo, Ataku Klonów, Zemsta Sithów, Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi w zupełnie nowej odsłonie. Pięknie ilustrowane wydanie w eleganckiej oprawie to idealny prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen w każdym wieku."

Tłumaczenie: Tomasz Klonowski
Liczba stron: 144
Format: 177x203 mm
Cena: 39,99 PLN
Data premiery: 10 października 2016
Tytuł: Star Wars. Atlas galaktyczny
Opis: "Ten atlas zabierze cię w podróż poza granice wyobraźni. Zwiedzisz fascynujące planety: od Endora i Naboo po Tatooine i Geonosis, poznasz przyczyny decydujących wydarzeń w historii galaktyki i prześledzisz przebieg wiekopomnych bitew. Odkryjesz dziwaczne stworzenia i fantastyczne krajobrazy. Szczegółowe mapy, biogramy najważniejszych postaci i kronika całej gwiezdnej sagi zaskoczą nawet najbardziej wymagających fanów Hana Solo, Chewbacki i księżniczki Lei."

Tłumaczenie: Tomasz Klonowski
Liczba stron: 80
Oprawa: twarda
Wymiary: 270x370 mm
Cena: 49,99 PLN
Data premiery: 9 listopada 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger