Zapowiedzi od Egmont i Uroboros!

W zalewie publikacji dla dzieci, pojawi się kilka nowości dla dorosłych! Wydawnictwo Egmont zapowiedziało wydanie "Encyklopedii postaci. Uzupełnionej i rozszerzonej", której premiera odbędzie się 17 października 2016 roku. Objętość wyniesie 224 strony a cena to 49,99 PLN.


Opis:
Wyrusz w fascynującą podróż do galaktyki Gwiezdnych Wojen i poznaj zaludniających ją dzielnych bohaterów i groźnych złoczyńców. Poznaj całe mnóstwo osobliwych obcych, lojalnych droidów i paskudnych stworów. Niniejsze wydanie uzupełnione jest o postaci z Przebudzenia mocy i zawiera opisy ponad 220 bohaterów – od admirała Ackbara, aż po Zam Wesell. 
Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ

Jest tez kilka pozycji dla dzieci:

"Star Wars. Rocznik 2017". Będzie liczyć 64 strony i kosztować 29,99 PLN. Będzie zawierać plakaty z filmu "Łotr 1"! Premiera już 10 października.

Okładka i opis:

Oto kolejny, obszerny przewodnik po serii Gwiezdne Wojny. Dzięki tej książce odwiedzisz niezwykłe światy, poznasz obce istoty, spotkasz nowych złoczyńców i bohaterów. Zagrasz w gry oraz rozwiążesz zadania i quizy sprawdzające twoją znajomość filmów George’a Lucasa. 


"Star Wars. Księga mądrości Jedi" to 336 stronicowa księga zawierająca mądrości rycerzy Jedi. Jej koszt to 34,99 PLN a premiera 17 października.

Okładka i opis:


Niezmierzoną mądrość w tej księdze odnajdziesz, jeśli tylko pytanie właściwe zadasz!Zaczerpnij z mądrości Jedi! Trzymając zamkniętą księgę w rękach, skup się na pytaniu, które najbardziejcię interesuje. Cząstka Jedi, którą nosisz w sobie, nauczy cię interpretować odpowiedzi. Wtedy wszystko stanie się jasne!Jesteś gotowy poznać odpowiedzi na wszelkie pytania? Yoda i Rada Jedi są do twojej dyspozycji.


Uroboros:

Kolejnymi nowościami są powieści od wydawnictwa Uroboros. Wydawnictwo na profilu na Facebooku, w komentarzach, zapowiedziało kontynuację wydawania publikacji z uniwersum Star Wars. Po "Lost Stars" (premia w listopadzie 2016) premierę będzie mieć drugi tom trylogii "Koniec i początek" autorstwa Chucka Wendiga, chodzi o powieść "Life Debt", której premiera odbędzie się w styczniu 2017 roku. Po "Life Debt", prawdopodobnie w marcu 2017 roku odbędzie się premiera książki Claudii Gray - "Bloodline".

2 komentarze:

  1. A właśnie do mnie doszła angielska edycja encyklopedii.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do kompletu będzie polska wersja :) Ale skoda trochę wydanych pieniędzy..

      Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger