Recenzja - Star Wars™. Statek przemytnika. Książka z modelem do złożenia - Craig Jelley

Star Wars. Statek przemytnika. Książka z modelem do złożenia autorstwa Craiga Jelley'a to publikacja w której znajdziemy około 30 stron z łamigłówkami dla najmłodszych. Oprócz tego, w środku książeczki znajduje się instrukcja, dzięki której złożymy nasz model. Na końcu znajduje się sześć piankowych stron z wypychankami części do zbudowania modelu Sokoła Milenium, statku Hana Solo, o wysokości 12cm.
Łamigłówki inspirowane są oryginalną trylogią i znajdziemy w nich postacie, pojazdy czy obcych znanych z klasycznej trylogii. Wśród łamigłówek znajdują się wykreślanki, rysowanie czy sudoku. Dzięki książeczce będziemy mieli okazję poznać zasady gry w sabaka! Wkładkę z zagadkami dałem mojemu młodszemu bratu do rozwiązania. Dla dziecka jest to zabawa na kilka godzin, podczas, której mali fani rozwiną swoje umiejętności.

Sam model Sokoła Milenium, po złożeniu, prezentuje się bardzo ładnie na półce. Nasz własny Sokół zawiera dużo szczegółów i dobrze odwzorowuje swój filmowy odpowiednik. Instrukcja w jasny i czytelny sposób przedstawia jak mamy złożyć nasz model. Składnie będzie świetną zabawą dla najmłodszych fanów.

Sam model po złożeniu wygląda tak:

Ogólna ocena: 8/10
Łamigłówki: 8/10
Model: 9/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars™. Statek przemytnika. Książka z modelem do złożenia
Autor: Craig Jelley
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont
Data premiery: 18 maja 2016
Liczba stron: 50
Oprawa: twarda
Wymiary: 190x145 mm
Cena: 34,99 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger