7 powodów dlaczego "Koniec i początek: Dług życia" jest lepszy od pierwszego tomu!

Drugi tom powieści trylogii "Koniec i początek" już w sprzedaży! 
Dlaczego warto ja przeczytać? (Bo Wookiee i wiele, wiele więcej...)

Chuck Wendig wdarł się na scenę Star Wars wraz z jego pierwszą książką w uniwersum - "Koniec i początek". Ale w kolejnym tomie - "Dług życia" - Wendig przekracza samego siebie! Oto kilka powodów, dlaczego "Dług życia" jest lepszy od pierwszego tomu "Koniec i początek"!

1. Han Solo
W pierwszym tomie mamy tylko mały epizod Hana i Chewie'go. W drugim tomie zobaczymy ich znacznie więcej. Przeczytasz również jego interakcję z Norrą i jej załogą, a jej wyniki są tak zabawne, jak można się tego spodziewać!


2. Kashyyyk
Wraz z Hanem, Norra i jej załoga pomagają wyzwolić Kashyyyk z rąk Imperium, co oznacza mnóstwo wściekłych Wookiee z Chewbaccą na czele! Jest to świetne połączenie, które zawsze chciałem zobaczyć!


3. Nowy czarny charakter od miłości do nienawiści
W końcu możemy dowiedzieć się więcej o postaci, która pojawiła się pod koniec pierwszego tomu, która mówi, że dużo się dzieje. Sloane podejrzewa, że nowy znajomy sprowadzi ją na samo dno. Sloane nie jest szczęśliwa... wtedy nikt nie jest zadowolony. Uwielbiam historię, gdzie dwóch złoczyńców nie ufa sobie nawzajem, a Wendig dostarcza nam to w wielkim stylu!


4. Aluzje do Najwyższego Porządku
Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz, że jest dużo aluzji do Najwyższego Porządku. Być może jest ujawnione pochodzenie niektórych postaci z Przebudzenia Mocy!


5. Leia i Mon Mothma
Czytając "Bloodline" Claudii Gray, możemy zatęsknić za Mon Mothmą czy Leią. W "Długu życia" będziesz mógł zobaczyć ich interakcję, uzyskasz wgląd w ich przyjaźń, a może nawet będziesz zaskoczony niektórymi sytuacjami między nimi! I nie zapomnij, Mon Mothma jest w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie!


6. Powrót znanych postaci
Pojawia się wiele scen z postaciami, które znamy z innych powieści, filmów czy seriali, ale nie powiem Wam o kogo chodzi, żeby nie psuć Wam zabawy!7. Rodzinny dramat
Czyj rodzinny dramat? Ponownie, żeby nie psuć Wam lektury nie powiem o kogo chodzi! Mogę jednak zdradzić, że chodzi o więcej niż jedną rodzinę.


Krótko mówiąc, "Dług życia" ma wszystko czego chcemy: akcja, romans, intryga, humor i mnóstwo wskazówek! Mam nadzieję, że książka się Wam spodoba!

Tekst: starwars.com
Tłumaczenie: Świat Star Wars

Chcesz być na bieżąco? Polub stronę na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

2 komentarze:

  1. Właśnie zaczęłam czytać - wciąga od samego początku, zobaczymy jak będzie dalej :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Początek trochę ciężki, ze względu na styl narracji, jednak podobnie jak Ty, wciągam się coraz bardziej!

      Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger