Zapowiedzi Egmontu na marzec 2017

Wydawnictwo Egmont przygotowało dla fanów mała niespodziankę. Mianowicie, w marcu zadebiutuje u nas cykl książek młodzieżowych "Co kryje Dzika Przestrzeń" (org. Adventures in Wild Space)Egmont rozpocznie cykl dwiema książkami -  Sidła oraz Gniazdo. Nie wiadomo co z książką o numerze O - The Escape


Tytuł: Star Wars. Co kryje Dzika Przestrzeń. Sidła
Opis: W mrocznych czasach dla odległej galaktyki… Milo i Lina Grafowie wyruszają na ratunek rodzicom, którzy zostali porwani przez nikczemnego kapitana Kordę z Imperium Galaktycznego. Czy rodzeństwu uda się wymknąć z sideł zastawionych przez imperialne siły?
Autor: Cavan Scott
Liczba stron: ok. 160
Oprawa: miękka
Format: 129x198 mm
Cena: 14,99 PLN
Data premiery: 1 marca 2017Tytuł: Star Wars. Co kryje Dzika Przestrzeń. Gniazdo
Opis: W mrocznych czasach dla odległej galaktyki… Rodzice Milo i Liny są w niewoli. Ostatni trop prowadzi rodzeństwo Grafów na nieznany leśny świat, gdzie czeka ich niebezpieczna przygoda. Co Milo i Lina znajdą w gnieździe?
Autor: Tom Huddeleston
Liczba stron: ok.160
Oprawa: miękka
Format: 129x198 mm
Cena: 14,99 PLN
Data premiery: 1 marca 2017Tytuł: Star Wars Legendy. Z ruin Alderaana
OpisKomiks Z ruin Alderaana, rozgrywający się w czasach klasycznej trylogii filmowej, to druga opowieść w jednej z ostatnich serii wydawnictwa Dark Horse Comics, zatytułowanej po prostu Star Wars. Rebelianci podejmują wywiadowczą ofensywę, gdy księżniczka Leia wysyła dwóch swoich najlepszych pilotów – Wedge’a Antillesa i Luke’a Skywalkera – by dali się pojmać Imperium! Sama tymczasem szuka nowej bazy dla Sojuszu Rebeliantów. Darth Vader jest jednak czujny... W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Autor: Brian Wood
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167x255 mm
Cena: 49,99 PLN
Data premiery: 15 marca 2017

O kolejnych zapowiedziach będziecie informowani na bieżąco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger