"Dziedzic Jedi" już w sprzedaży w salonach Empik!

Od tygodnia w salonach sieci Empik i na empik.com można zakupić najnowszą książkę od wydawnictwa Uroboros. Chodzi o powieść pt: "Dziedzic Jedi" autorstwa Kevina Hearne'a. Publikacja liczy sobie 320 stron i kosztuje 34,99 PLN. Została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami.


Oficjalna informacja od wydawnictwa:

Star Wars. DZIEDZIC JEDI
Autor: Kevin Hearne
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: UROBOROS
Premiera polska: 3 sierpnia 2016
(w empiku już od 20/07/2016)
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Unicestwił najpotężniejszą stację bojową Imperium i dał Sojuszowi Rebeliantów nową nadzieję. Jednak walka Luke’a Skywalkera – i bój galaktyki o wolność – dopiero się rozpoczęły…
Zniszczenie potężnej Gwiazdy Śmierci uczyniło Luke’a Skywalkera nie tylko bohaterem Rebelii, ale i cennym sojusznikiem w jej walce z Imperium Galaktycznym. Chociaż długa droga dzieli go jeszcze od zgłębienia tajników Mocy, jego zdolności jako pilota są nieocenione. Zdaniem przywódców Sojuszu − Lei Organy i admirała Ackbara − nikt lepiej niż on nie nadaje się do przeprowadzenia śmiałej misji ratunkowej, kluczowej dla walki Rebelii o wolność.
Błyskotliwa kryptograf, znana ze swoich zdolności do łamania nawet najbardziej zaawansowanych szyfrów, jest przetrzymywana przez imperialnych agentów, planujących wykorzystać jej niezwykły talent dla celów Imperium. Jednak jej sercu bliższe są cele przyświecające rebeliantom – jest więc skłonna im pomóc… w zamian za szansę na połączenie się ze swoją rodziną. Okazja do uzyskania decydującej przewagi nad Imperium jest zbyt cenna, by ją przepuścić. Aby ten cel osiągnąć, rebelianci muszą wykorzystać element zaskoczenia. I tak oto Luke i jego wierny astromech R2-D2 przesiadają się zza sterów wysłużonego X-winga na pokład smukłego kosmicznego jachtu, pilotowanego przez śmiałą Nakari Kelen, córkę potentata biotechnologicznego, mającą z Imperium własne porachunki. Stawiając mężnie czoła bezlitosnym imperialnym zbirom, śmiertelnie groźnej flocie, okrutnym łowcom nagród i wielkim, żywiącym się mózgami pasożytom, Luke trafia w sam środek zakrojonej na dużą skalę operacji szpiegowskiej, w której ten wojownik Rebelii i przyszły Jedi będzie musiał udowodnić swoją wartość. Teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebuje porad Obi-Wana Kenobiego. Jeśli jednak chce przetrwać, tym razem będzie musiał polegać na sobie samym, przyjaciołach i swojej rozkwitającej dopiero więzi z Mocą…
3 komentarze:

 1. Luke to jeden z moich ulubionych bohaterów, więc książka musi być interesująca. I teraz waham się czy zakupić "Dziedzica Jedi" czy "Sztuka przetrwania według Rey" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm.. jestem w trakcie czytania "Dziedzica..." i jak na razie na kolana to nie powala... "Sztuka..." była bardzo dobra. Decyzję zostawiam Tobie, jeśli są już jakieś recenzje (moja będzie na początku sierpnia) "Dziedzica Jedi" to możesz je przejrzeć i podjąć decyzję :)

   Usuń
  2. Recenzja "Dziedzica Jedi" będzie u mnie w piątek :)

   Usuń

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger