Zapowiedź Star Wars: Kirigami od Egmontu (UPDATE)

Już 25 października nakładem wydawnictwa Egmont ukaże się pierwsza książka z serii Journey to Star Wars: The Last Jedi. W Polsce okładka książki została pozbawiona tego napisu. Mowa o Star Wars: Kirigami, w której znajdziemy 15 szablonów pojazdów i statków kosmicznych z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Polskie wydanie prawdopodobnie zostało okrojone względem oryginalnego, które liczy 126 stron, zaś polskie liczy 96. Poniżej okładka i szczegóły wydania.
Tytuł: Star Wars™: Kirigami
Opis:
Nareszcie dzięki sztuce kirigami łatwo odtworzysz niesamowite pojazdy i statki z odległej galaktyki – od Sokoła Millennium i myśliwców TIE po skuter Rey.
W książce znajdziesz 15 szablonów niezapomnianych maszyn kosmicznych! Poznaj niezwykłe możliwości papieru. Przy odrobinie światła i fantazji urzeczywistnisz klimat gwiezdnowojennych scenerii. Wycinaj, wypychaj, zaginaj – baw się dobrze! Tworzenie kirigami ukazuje dwoistą naturę papieru. W procesie projektowania zamieniasz pojedynczą kartkę w trójwymiarową strukturę. Jednak prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy możesz zaprezentować swój model.
Po podświetleniu papier zyskuje wymiar teatralny. Oświetlenie modelu jest jak kręcenie własnego ujęcia filmowego.
Do każdego modelu dołączone są wskazówki dotyczące wycinania i zaginania. Ostrze, wykałaczka i metalowa linijka staną się w twoich rękach narzędziami magicznymi!
Autor: Marc Hagan-Guirey 
Tłumaczenie: Anna Hikiert, Błażej Niedziński
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Cena: 89,99 PLN
Wymiary: 279x355 mm
ISBN9788328131798
Data premiery: 25 października 2017

Pozostaje nam czekać na kolejne zapowiedzi wydawnictwa Egmont oraz wydawnictwa AMEET na jesień 2017. Miejmy nadzieję, że nakładem obu wspomnianych wydawnictw ukaże się wiele ciekawych tytułów.

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

4 komentarze:

 1. pierwszy raz chyba będę zawiedziony egmontem. Jeżeli to okroją to ja juz nie wiem co pocznę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, że to jakiś błąd w informacji od Egmontu.
   Dziwi też, że na okładce nie ma loga "W oczekiwaniu na Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", bo na oryginalnej jest.

   Usuń
 2. Widzę, że ta książka na pewno wpadnie w gust wielu osób. Sam nie mogę się doczekać premiery, tylko maks szkoda jeśli będzie to okrojona wersja :(

  Przy okazji zapraszam na mój blog i recenzję reprodukcji obrazów z Gwiezdnych Wojen: http://swiatdisneyapl.blogspot.com/2017/06/recenzja-reprodukcje-bohaterow-nowej.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję, że to błąd ze strony Egmontu lub oryginalna wersja została skrócona do 96 stron.

   Z pewnością przeczytam recenzję.

   Niech Moc będzie z Tobą!

   Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger