Recenzja - LEGO® Star Wars™: Kosmiczne przygody

LEGO® Star Wars. Kosmiczne przygody to 32-stronicowa publikacja aktywizująca dla dzieci. W środku znajdziemy dwa krótkie komiksy, mnóstwo zadań do rozwiązania, plakat oraz minifigurkę LEGO® R2-D2, która składa się z czterech części.

Jak powszechnie wiadomo produkcje i publikacje z logiem LEGO® Star Warshumorem stoją. Nie inaczej jest w Kosmicznych przygodach. Wydanie jest pełne humoru. W środku znajdziemy dwa śmieszne komiksy: Wielka Moc (nawiązuje do Mrocznego widma) i Niezwykła misja, ten komiks nie jest powiązany z żadnym filmem i stanowi dodatek humorystyczny. Jednak najważniejszą częścią wydania są zadania i łamigłówki do samodzielnego rozwiązania przez małego fana. Poziom łamigłówek jest adekwatny do grupy odbiorców publikacji, zadania nie są ani zbyt łatwe ani zbyt trudne. Na koniec mali fani rozwiążą quiz, który sprawdzi ich wiedzę, jaką zdobyli.

Dołączona do wydania figurka LEGO® R2-D2 prezentuje się bardzo dobrze. Części wykonane są z bardzo dobrego materiału. Bardzo fajny dodatek, który ucieszy każdego, kto zakupi Kosmiczne przygody.

Tak prezentuje się figurka dołączona do wydania:

Podsumowanie:
LEGO® Star Wars. Kosmiczne przygody to pozycja dla małych fanów, którzy lubią rozwiązywać gwiezdnowojenne szarady. Dodatek w postaci minifigurki LEGO® Star Wars doskonale uzupełnia to wydanie, dzięki któremu staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Ogólna ocena: 8/10
Łamigłówki: 8/10
Jakość figurki: 9/10
Jakość wydania: 9/10

Dziękuję wydawnictwu AMEET za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Szczegóły:
Tytuł: LEGO® Star Wars. Kosmiczne przygody
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka
Wymiary: 291x206 mm
Cena: 16,99 PLN

Gdzie kupić:
CZYTAM

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

1 komentarz:

  1. Bardzo ładna figurka.

    tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger