#SWCO 2017: 5 najlepszych momentów z teasera Star Wars: The Last Jedi (Ostatni Jedi)!

Podczas konwentu Star Wars Celebration w Oralndo zaprezentowano pierwszy, 
oficjalny zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (The Last Jedi). 


Obraz wypełniony jest niesamowitymi krajobrazami i scenami, które nas podekscytowały i pozostawiły mnóstwo pytań. Oto pięć najważniejszych momentów z teasera filmu Ostatni Jedi!

1. Luke mówi!
Podczas gdy Luke Skywalker pojawił się pod koniec filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy fani czekali na słowa potężnego Jedi, który jednak nie odezwał się. Luke wymawia pierwsze słowa w teaserze Ostatnich Jedi: "Oddychaj. Po prostu oddychaj. A teraz skup się. Co widzisz?". Jest jeszcze Rey, która odpowiada na jego pytania.

2. Pytania.
Zwiastun wypełniony jest nowymi ujęciami - dłonią w rękawiczce na starej, spalonej książce. Leia patrząca na mapę galaktyki; zmiażdżony hełm Kylo Rena; nowe statki! Jest o czym rozmawiać!

3. Szkolenie Rey.
Z wytycznych Luke'a wspomnianych wyżej, do późniejszego ujęcia z Rey trzymająca miecz świetlny na wyspie, do unoszenia małych odłamków skalnych wokół jej dłoni, widzimy, że jej podróż i szkolenie trwa. A co się działo podczas otwarcia, kiedy Rey dyszała? Na to musimy poczekać.

4. Nasi bohaterowie i złoczyńcy powracają.
Poe i BB-8 (aczkolwiek w pozornie niedobrych okolicznościach), Finn i bardzo zły Kylo Ren pojawiają się w teaserze. Dobrze mieć ich wszystkich z powrotem.

5. "Znam tylko jedną prawdę. Czas Jedi minął."
Luke mówi! Po raz kolejny! Jednak to nie jest to, czego się spodziewaliśmy. Co to właściwie znaczy? Nikt nie wie, a my nie możemy się doczekać, aby się tego dowiedzieć!


Jakie były Twoje najlepsze momenty z teasera Ostatnich Jedi? Podziel się nimi w komentarzu!

Tekst: starwars.com/ Dan Brooks
Tłumaczenie: Świat Star Wars
Kilka ujęć z teasera:
Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger