Zapowiedź powieści "Star Wars: Katalizator. Wprowadzenie do filmu Łotr 1"! UPDATE

Pojawiła się zapowiedź powieści od wydawnictwa Uroboros pt: "Star Wars: Katalizator", która jest prequelem wydarzeń znanych z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie. Autorem książki jest James Luceno, zaś tłumaczeniem zajęła się Anna Hikiert. Powieść zadebiutuje w przedsprzedaży, 29 marca, w salonach sieci Empik.


Tytuł: Star Wars. Katalizator. Wprowadzenie do filmu Łotr 1
Opisy:
Uroboros (2017): 
James Luceno wraca z kolejną książką z serii "Star Wars"! 

Wojna rozrywa galaktykę. Przez lata Republika i Separatyści walczyli ze sobą i tworzyli coraz bardziej śmiercionośne technologie po to by ją wygrać. 

Orson Krennic bierze udział w tajnym projekcie Senatora Palpatine’a, którego celem jest stworzenie niszczycielskiej broni – Gwiazdy Śmierci. A kluczem do jej stworzenia może być jego dawny przyjaciel i wybitny naukowiec Galen Erso. Lecz czy Galen zdaje sobie do końca sprawę z tego w jak straszliwą intrygę został wplątany…? 

Del Rey (2016):
Wychwalany autor książek Star Wars - James Luceno powraca wraz z opowieścią o ambicji i zdradzie. Powieść jest wprowadzeniem do filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

Wojna targa całą Galaktyką. Przez wiele lat Republika i Separatyści walczyli w Wojnach klonów, budując coraz bardziej śmiercionośną technologię próbując wygrać wojnę. Orson Krennic jako członek tajnego projektu kanclerza Palpatine'a - Gwiazdy Śmierci - jest zdeterminowany, aby stworzyć nową superbroń zanim zrobią to wrogowie. Stary przyjaciel Krennica, genialny naukowiec Galen Erso, może być kluczem do zwycięstwa.

Badania Galena nad energią skupienia cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno Krennica jak i jego wrogów, co czyni Erso kluczowym pionkiem w galaktycznym konflikcie. Kiedy Krennic ratuje Galena, jego żonę Lyrę i ich małą córeczkę Jyn z rąk porywaczy, rodzina Erso ma wielki dług wdzięczności wobec Orsona. Krennic składa Galenowi wyjątkową propozycję: jeśli chce kontynuować swoje badania musi być cały czas do jego dyspozycji. Podczas gdy Galen i Lyra wierzą, że jego badania będą wykorzystywane wyłącznie w dobry sposób, Krennic ma inne plany, które ostatecznie czynią Gwiazdę Śmierci realną. Uwięzieni w uścisku dobroczyńcy, rodzina Erso musi rozwikłać sieć kłamstw, żeby uratować siebie i Galaktykę... (Tłumaczenie: własne)
Autor: James Luceno
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 39,99 PLN
Data premiery: 29 marca 2017 (Empik), 11 kwietnia 2017 (ogólnopolska)

Okładka robocza:

Polub stronę na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger