"Star Wars. Adventures" w sprzedaży od 30 stycznia! UPDATE 2

W portfolio Egmontu pojawił się nowy magazyn "Star Wars Adventures". Od dziś w sprzedaży dostępny jest nowy magazyn - "Star Wars. Adventures". Cena to 9,99 PLN.


W każdym numerze znajdą się wyselekcjonowane komiksy, mnóstwo informacji z zakresu uniwersum Star Wars. Interesująco zapowiadają się również na łamach czasopisma liczne ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów. Część pisma będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, tzw. „siłownie” będą składały się z zagadek, łamigłówek, testów i konkursów. Nie zabraknie również informacji o publikacjach, serialach i innych ciekawych produktach związanych z Gwiezdnymi Wojnami.

„Star Wars Adventures” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars będą czekać extraplakat oraz zabawka związana z kultową sagą. W pierwszym numerze dołączona będzie międzygalaktyczna torpeda! Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wyniesie 9,99 zł, na rynku pierwszy numer będzie dostępny od 30 stycznia 2017 r.


Magazyn liczy 32 strony i jest kwartalnikiem.

Tutaj możecie przejrzeć oryginalne wydany magazyn przez Egmont UK. Ciekawe na ile pokryje się z wersja polska? Na pewno różnice będą w dodatkach.UPDATE:
Jak donosi jeden z użytkowników jest problem z dostępnością magazynu. Potwierdzam tą informację gdyż u mnie są podobne problemy. Opóźniona premiera jest  czy słaba dystrybucja? Napisałem do Egmontu w tej sprawie.

UPDATE 2:
Egmont informuje, że zmieniona datę premiery na 30 stycznia.

4 komentarze:

 1. Przeszukałem wszystkie kioski i empiki w okolicy i nigdzie nie mają. Może Egmont przesunął premierę? Wiesz coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem szczerze, że dziś i wczoraj zrobiłem dokładnie to samo i nic nie znalazłem. Napisałem przed chwilą do Egmontu, jak się dowiem o co chodzi - poinformuję.

   Usuń
  2. Informacja od Egmontu:
   Zaszła zmiana. Magazyn pojawi się w sprzedaży 30 stycznia.

   Usuń
 2. Dzięki za informacje.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger