Recenzja - "LEGO Star Wars: Wybrańcy Mocy"

"LEGO Star Wars. Wybrańcy Mocy" to 32-stronicowa publikacja aktywizująca dla dzieci. W środku znajdziemy dwa krótkie komiksy, masę zadań do rozwiązania, plakat oraz figurkę LEGOŻołnierz Rebelii z Hoth, która składa się z siedmiu części.


Jak powszechnie wiadomo produkcje i publikacje z logiem "LEGO Star Wars" humorem stoją. Nie inaczej jest w "Wybrańcach Mocy". Wydanie jest przepełnione humorem. W środku znajdziemy dwa śmieszne komiksy, które powiązane są z "Nową nadzieją" i "Imperium kontratakuje". Najważniejszą część wydania są jednak zadania i łamigłówki do samodzielnego rozwiązania. Poziom łamigłówek jest adekwatny do grupy odbiorców publikacji, zadania nie są ani zbyt łatwe ani zbyt trudne. Na koniec mali fani rozwiążą quiz, który sprawdzi ich wiedzę, jaką zdobyli podczas rozwiązywania zadań.

Dołączona do wydania figurka LEGO Żołnierz Rebelii z Hoth prezentuje się bardzo dobrze. Części wykonane są z bardzo dobrego materiału. Bardzo fajny dodatek.

Podsumowanie:
"LEGO Star Wars. Wybrańcy Mocy" to pozycja dla małych fanów, którzy lubią rozwiązywać gwiezdnowojenne szarady. Dodatek w postaci minifigurki LEGO doskonale uzupełnia to wydanie.

Ogólna ocena: 8/10
Jakość łamigłówek: 8/10
Jakość figurki: 9/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: LEGO Star Wars. Wybrańcy Mocy
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 32
Oprawa: miękka
Cena: 16,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger