Kilka nowości od Ameet i Galapagos

W tym tygodniu pojawiły się trzy nowości nowości od AMEET i Galapagos. Szczegóły poniżej.

Tytuł: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy 3D. Edycja kolekcjonerska
Opis: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy teraz dostępne w wydaniu kolekcjonerskim na Blu-ray™ 3D! Kylo Ren i i złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey i Finn łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce. Wydanie specjalne zawiera film w wersjach Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D i dysk Blu-ray 2D z dodatkami w wersji rozszerzonej.
Więcej szczegółów: KLIKNIJ TUTAJ
Cena: 159,99 PLN
Data premiery: 3 listopada 2016


Tytuł: Pakiet: Star Wars. Darth Vader i syn/Vader i córeczka
Opis: Zastanawiałeś się kiedyś, jakim ojcem byłby Darth Vader dla swoich dzieci? Zabawne komiksowe historie, w których mroczny Lord boryka się z codziennymi problemami każdego rodzica, zyskały fanów na całym świecie i od miesięcy królują na światowych listach bestselerów. Czas na wyjątkowe spotkanie z twórczością Jeffreya Browna. W ekskluzywnym pakiecie − oprócz dwóch pierwszych książek – „Darth Vader i syn” oraz „Vader i córeczka” − znajdziesz także nowe grafiki przygotowane specjalnie do tego wydania. Idealny prezent zarówno dla zafascynowanych Mocą rodziców, jak i nieco młodszych kandydatów na Jedi. Taki zestaw to radość do kwadratu!
Cena: 49,99 PLN
                      Data premiery: 4 listopada 2016


Tytuł: Star Wars. Kolorowanki plakatowe
Opis: Siły galaktycznego dobra i zła już na ciebie czekają! Poznaj je. W zestawie znajdziesz dwa megaplakaty do samodzielnego stworzenia, a na ich odwrocie przeczytasz o tajnikach adeptów ciemnej i jasnej strony Mocy oraz pokolorujesz grafiki. Wyjmij kolorowanki z koperty i do dzieła. A może oprawisz swoje prace w ramki i zawiesisz na ścianie w pokoju? Niech Moc będzie z tobą!
Cena: ???
Data premiery: 4 listopada 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger