Recenzja - "Star Wars. Wielkie układanie"

"Star Wars. Wielkie układanie" to publikacja od wydawnictwa Egmont, w której znajdziemy pięć układanek po 50 elementów każda, czyli jak łatwo policzyć w środku znajdziemy 250 puzzli. Z kawałków puzzli będziemy mogli ułożyć: mistrza Yodę, R2-D2 i C-3PO, Dartha Vadera, szturmowców oraz Chewbaccę.


Do każdej z pięciu układanek dodany jest tekst opisujący dane postacie, zazwyczaj streszczający co dany bohater dokonał. Teksty są krótkie, acz treściwe. Można się z nich w bardzo szybki sposób dowiedzieć co, kto zrobił.

Co do puzzlowych układanek. Niestety każda posiada taki sam "wzór" części puzzli. Jednak najmłodsi fani na pewno znajdą wiele radości z możliwości ułożenia swoich ulubionych bohaterów z ekranów. Układanki są bardzo kolorowe i duże, co jest plusem tej pozycji.

W "Wielkim układaniu" możemy znaleźć jeden błąd lub bardzo duże spolszczenie, które rzuca się w oczy. Mianowicie Mistrz Yoda jest tutaj zapisany jako "Mistrz Joda", JODA(!). Dość irytujący błąd.

Podsumowanie:
Jeśli masz w domu lub rodzinie małe dzieci, które lubią Star Wars, lub chcesz aby je pokochały zakup dla nich "Wielkie układanie". Ta publikacja sprawi im masę radości i rozwinie wyobraźnię.

Ogólna ocena: 7/10
Jakość tekstów: 8/10
Jakość układanek: 7/10
Jakość wydania: 5/10 (za błąd z Yodą)

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Wielkie układanie
Tłumaczenie: Adrianna Zabrzewska
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 10
Oprawa: twarda
Wymiary (mm): 299x22x248
Cena: 36,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger