Recenzja - "Star Wars. Klasyczna trylogia"

"Star Wars. Klasyczna trylogia" to zbiór opowiadań, które składają się na historię z trzech epizodów gwiezdnej sagi: "Nową nadzieję", "Imperium kontratakuje" oraz "Powrót Jedi". Publikacja jest wzbogacona o rysunki autorstwa Briana Rooda, które przyozdabiają opowiadania.


W środku znajdziemy 18 opowiadań, które przybliżą najmłodszym historię Luke'a Skywalkera i innych bohaterów z odległej galaktyki. Książka jest skierowana głównie dla młodszego czytelnika, więc teksty są pisane prostym językiem, tak aby najmłodsi mogli go łatwo zrozumieć i czytać. Opowiadania są napisane w bardzo dobry sposób, bardzo szybko się je czyta.
Bardzo dużym plusem tego wydania są przepiękne ilustracje, które stworzył Brian Rood. Niemal każdą stronę zdobi wspaniała ilustracja. Bohaterowie są identyczni do tych, których znamy z filmów i nie mamy problemów z rozpoznaniem kto jest kim. Kadry są bardzo dobrej jakości, są bardzo wyraźne.

Podsumowanie:
"Klasyczna trylogia" to pozycja, którą warto mieć na swoich półkach. Skierowana do młodszego czytelnika sprawi radość również tym ciut starszym. Jak wspominałem warto ją zakupić dla świetnych ilustracji Rooda, które są bardzo przyjemne dla oka.

Ogólna ocena: 8/10
Fabuła: 8/10
Ilustracje: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Klasyczna trylogia
Autor: różni autorzy na podstawie scenariusza Geogre'a Lucasa
Ilustracje: Brian Rood
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 304
Oprawa: twarda
Cena: 59,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger