Recenzja - "LEGO Star Wars: Kroniki Yody" - Daniel Lipkowitz

LEGO® Star Wars: Kroniki Yody to ilustrowany przewodnik autorstwa Daniela Lipkowitza i przekładzie Jacka Andrzejczaka. Objętość tej publikacji to 64 strony. Do przewodnika została również dodana figurka LEGO: dowódca sił specjalnych. Koszt to 59,99 PLN.Przewodnik poświęcony jest głównie postaci Yody, oraz wydarzeń z animowanego serialu LEGO Star Wars: Kroniki Yody, lecz znajdziemy także kilka informacji spoza tego serialu.W publikacji znajdują się działy: Sojusznicy Yody oraz Wrogowie Yody z których dowiemy się o Obi Wanie Kenobim czy Dooku. Te poszczególne rozdziały są przeplatane stronami z informacjami o Yodzie, które są przedstawione w bardzo fajny sposób dla młodego czytelnika. Młody fan z kart tej publikacji może się bardzo dużo dowiedzieć i rozpocząć przygodę z uniwersum Star Wars.

Zdjęcia zamieszczone w przewodniku są miłe dla oka, choć zdarzyło się parę nie wyraźnych, ale można na to przymknąć oko. Większość obrazków w publikacji opatrzone są dymkami z tekstami, które z założenia miały być śmieszne a według mnie są zupełnie nie potrzebne.

Tłumaczenie autorstwa Jacka Andrzejczaka stoi na najwyższym poziomie i nie ma się o co przyczepić, a wydawnictwo AMEET stanęło na wysokości zadania i dzięki temu otrzymujemy bardzo dobrą publikację, którą spokojnie mogę polecić każdemu. Będzie to idealny prezent na urodziny czy po prostu kupione dziecku bez okazji. 

Do wydania została dołączona figurka Dowódcy Sił Specjalnych, która po złożeniu prezentuje się tak:Podsumowanie:

Ogólna ocena: 8/10
Zdjęcia: 7/10
Zawartość: 7/10


Szczegóły:
Tytuł: LEGO® Star Wars™: Kroniki Yody
Autor: Daniel Lipkowitz
Tłumaczenie: Jacek Andrzejczak
Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron: 64
Oprawa: twarda
Cena: 59,99 PLN
Wymiary (mm): 284x27x236
Indeks: 16856912

Gdzie kupić?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger