OFICJALNE PLAKATY I GADŻETY Z UNIWERSUM STAR WARS

WSPÓŁPRACA

Propozycje współpracy:

Z przyjemnością podejmę współpracę z wydawnictwami, stronami, sklepami itp. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy.

Formy współpracy:
  1. Post sponsorowany na określony temat
  2. Konkursy
  3. Baner na stronie
  4. Inne (do ustalenia)

Propozycje współpracy proszę kierować na adres e-mail:
swiatstarwars@onet.pl


Obecnie współpracuję z:


Działalność w Polsce rozpoczęło w 1990 roku, zaś wydawanie książek i komiksów ze świata Gwiezdnych wojen rozpoczęło w 1999 roku. Wydawnictwo jest numerem 1 pod względem wydanych pozycji sygnowanych logiem Star Wars w Polsce!
Współpracuję od maja 2016 roku.Uroboros należy do grupy wydawniczej Foksal. Marka powstała w 2013 roku. W 2015 roku przejęła prawa (od wydawnictwa Amber) do wydawania książek dla dorosłych z uniwersum Star Wars.
Współpracuję od maja 2016 roku.Polski oddział.
Wydawnictwo AMEET powstało w 1991 roku. Od 2011 roku publikuje pozycje spod szyldu Star Wars, zaś od 2013 z serii LEGO Star Wars
Współpracuję od czerwca 2016 roku.Wydawnictwo Zielona Sowa powstało w 1995 roku, od 2015 rozpoczęło wydawanie publikacji z uniwersum Star Wars.
Współpracuję od czerwca 2016 roku (zapowiedzi) oraz od października 2016 roku (książki).Wydawnictwo Cenega wydaje w Polsce hitowe gry na różne platformy, od PC do XBOX 360.
Współpracuję od lipca 2016 roku.Galakata to wydawnictwo, które publikuje wiele różnych gier planszowych, karcianych, figurkowych.
Współpracuję od sierpnia 2016 roku (tylko zapowiedzi).


Wydawnictwo Galapagos wprowadza na polski rynek wydania DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D największych hitów kinowych.
Współpracuję od października 2016 roku.Wydawnictwo Wielka Litera powstało jesienią 2011 roku. Publikuje beletrystykę oraz literaturę faktu polską i zagraniczną.
Współpracuję od listopada 2016 roku.nice wall to firma specjalizująca się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży detalicznej plakatów, obrazów, reprodukcji i fototapet. W jej ofercie znajdziemy również inne gadżety jak kubki czy notesy.
Współpracuję od grudnia 2016 roku.Wydawnictwo Znak wydaje książki dla czytelników ciekawych ludzi i świata.
Współpracuję od lutego 2017.Niemiecki oddział firmy Panini. Wydaje książki i komiksy z uniwersum Star Wars, zarówno z Nowego Kanonu, jak i Legend. Współpracuję od lutego 2017 roku.Niemiecki oddział.
Niemiecki oddział wydawnictwa AMEET zajmuje się wydawaniem książek LEGO Star Wars od 2015 roku.
Współpracuję od marca 2017 roku.


Propozycje współpracy proszę kierować na podany adres e-mail:
swiatstarwars@onet.pl


Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger