WSPÓŁPRACA

Propozycje współpracy:

Z przyjemnością podejmę współpracę z wydawnictwami, stronami, sklepami itp. Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy.

Formy współpracy:
  1. Post sponsorowany na określony temat
  2. Konkursy
  3. Baner na stronie
  4. Inne (do ustalenia)

Propozycje współpracy proszę kierować na adres e-mail:
swiatstarwars@onet.pl


Obecnie współpracujemy z:


Działalność w Polsce rozpoczęło w 1990 roku, zaś wydawanie książek i komiksów ze świata Gwiezdnych wojen rozpoczęło w 1999 roku. Wydawnictwo Egmont jest numerem 1 pod względem wydanych pozycji sygnowanych logiem Star Wars w Polsce!
Współpraca od maja 2016 roku.Uroboros należy do grupy wydawniczej Foksal. Marka powstała w 2013 roku. W 2015 roku przejęła prawa (od wydawnictwa Amber) do wydawania książek dla dorosłych z uniwersum Star Wars.
Współpraca od maja 2016 roku.Polski oddział.
Wydawnictwo AMEET powstało w 1991 roku. Od 2011 roku publikuje pozycje spod szyldu Star Wars, zaś od 2013 z serii LEGO Star Wars
Współpraca od czerwca 2016 roku.Wydawnictwo Zielona Sowa powstało w 1995 roku, od 2015 rozpoczęło wydawanie publikacji z uniwersum Star Wars.
Współpraca od czerwca 2016 roku (zapowiedzi) oraz od października 2016 roku (książki).Wydawnictwo Cenega wydaje w Polsce hitowe gry na różne platformy, od PC do XBOX 360.
Współpraca od lipca 2016 roku.Galakata to wydawnictwo, które publikuje wiele różnych gier planszowych, karcianych, figurkowych.
Współpraca od sierpnia 2016 roku (tylko zapowiedzi).


Wydawnictwo Galapagos wprowadza na polski rynek wydania DVD, Blu-Ray i Blu-Ray 3D największych hitów kinowych.
Współpraca od października 2016 roku.Wydawnictwo Wielka Litera powstało jesienią 2011 roku. Publikuje beletrystykę oraz literaturę faktu polską i zagraniczną.
Współpraca od listopada 2016 roku.nice wall to firma specjalizująca się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży detalicznej plakatów, obrazów, reprodukcji i fototapet. W jej ofercie znajdziemy również inne gadżety jak kubki czy notesy.
Współpraca od grudnia 2016 roku.Wydawnictwo Znak wydaje książki dla czytelników ciekawych ludzi i świata.
Współpraca od lutego 2017.Niemiecki oddział firmy Panini. Wydaje książki i komiksy z uniwersum Star Wars, zarówno z Nowego Kanonu, jak i Legend. Współpraca od lutego 2017 roku.Niemiecki oddział.
Niemiecki oddział wydawnictwa AMEET zajmuje się wydawaniem książek LEGO Star Wars od 2015 roku.
Współpraca od marca 2017 roku.Portal rebe1scum.com powstał dość niedawno. Znajdziecie na nim najbardziej aktualne newsy ze świata Gwiezdnych wojen, ale także ciekawe felietony i recenzje!
Współpraca od września 2017.Niemiecki oddział wydawnictwa Dorling Kindersley, który wydaje niemal wszystkie publikacje swoich amerykańskich i angielskich mateczników.
Współpraca od września 2017.Portal Star Wars Fanonpedia to strona, na której fani Gwiezdnych wojen tworzą swój własny kanon zwany fanonem. Chcesz stworzyć swoje własne opowiadanie? Star Wars Fanonpedia to portal idealny dla Ciebie!
Współpraca od listopada 2017 roku.Wydawnictwo De Agostini powstało już w 1901 roku w Rzymie! Obecnie oddziały wydawnictwa znajdują się w ponad 30 krajach, w tym i w Polsce. Obecnie na polskim rynku jest odpowiedzialne za wydawanie Kolekcji Komiksy Star Wars.
Współpraca od grudnia 2017.
Strona HoloNet News powstała w styczniu 2018 roku. Znajdziecie na niej mnóstwo ciekawych informacji ze świata Gwiezdnych wojen, a także dzienną dawkę memów i wiele więcej!
Współpraca od lutego 2018.Propozycje współpracy proszę kierować na podany adres e-mail:
swiatstarwars@onet.pl


Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger