Recenzja - Star Wars™: Wyzwania

Na publikację Star Wars™. Wyzwania składają się dwa 48-stronicowe notesy z identycznymi łamigłówkami dla małych fanów Gwiezdnych wojen, notes 1 dla fana jasnej strony Mocy, notes 2 dla fanów ciemnej strony Mocy. W środku, oprócz mnóstwa różnych zagadek znajdziemy rysunki, które są stylizowane na ręcznie malowane.
Pewnie zadajecie sobie pytanie, dlaczego Wyzwania to dwa notesy z identycznymi zagadkami? Odpowiedź jest bardzo prosta, zadania z notesu rozwiązujemy w parze z inną osobą, możemy ścigać się na czas i sprawdzić kto szybciej (i poprawnie) rozwiąże poszczególne zadania. Świetna zabawa dla dzieciaków.

Poziom łamigłówek jest naprawdę różny. Jednak czasami odnoszę wrażenie, że niektóre są zbyt proste. Najciekawszymi łamigłówkami dla mnie było narysowanie drugiej połowy myśliwca TIE czy rozszyfrowanie hasła.

Na końcu obu notesów znajdziemy rozwiązania, w notesie 1 do pierwszych dziesięciu zadań, a w notesie 2 do kolejnych dziewięciu, dziwi taki podział. Dlaczego nie można było umieścić odpowiedzi do wszystkich zadań w obu notesach?

Podsumowując, dwa notesy, które składają się na Star Wars: Wyzwania to coś nowego z czymś nie spotkałem się dotychczas na rynku. Fajnie, że wydawnictwa myślą o małych fanach, ale miło byłoby, gdyby starsi fani dostawali coś przeznaczonego dla nich znacznie częściej niż 2-3 razy do roku.

Ogólna ocena: 7/10
Łamigłówki: 6/10
Grafiki: 9/10
Jakość wydania: 7/10

Dziękuję wydawnictwu AMEET za udostepnienie egzemplarza do recenzji.

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars™. Wyzwania
Wydawnictwo: AMEET
Data premiery: 24 maja 2017
Liczba stron: 96 (2x48)
Oprawa: miękka
Cena: 16,99 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS
Kopiując informacje pamiętaj o podaniu źródła! Szanuj pracę innych! 
Wszelkie pytania czy wątpliwości proszę kierować na adres e-mail swiatstarwars@onet.pl 
Niech Moc będzie z Tobą!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger