Zapowiedź Star Wars Legendy. Cienie Imperium: Ewolucja od Egmontu

Bardzo późno, bo 27 września ukaże się kolejny tom z cyklu Star Wars Legendy od wydawnictwa Egmont. Komiks Star Wars: Cienie Imperium: Ewolucja to kontynuacja historii Cienie Imperium, które Egmont wydał jako pierwszy komiks otwierający cykl Star Wars Legendy w sierpniu 2015 roku. Po dwóch latach czekania, polscy fani wreszcie doczekali się kontynuacji. Okładka i szczegóły poniżej.
Tytuł: Star Wars Legendy: Cienie Imperium: Ewolucja
Opis:
Niewydana dotąd w Polsce kontynuacja kultowego komiksu Cienie Imperium, której akcja rozgrywa się wkrótce po wydarzeniach z filmu Powrót Jedi. Przywódca przestępczej organizacji Czarne Słońce, książę Xizor, zginął z ręki Dartha Vadera. Zabójczyni, która była prawą ręką Xizora – android Guri – szuka sobie miejsca w galaktyce. Jej cybernetyczny umysł skrywa cenne tajemnice, więc Guri staje się pożądaną zdobyczą, ściganą zarówno przez łowców nagród, jak i przez rebeliantów z Lukiem Skywalkerem na czele.
W kolekcji Star Wars Legendy prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Autor: Steve Perry
Rysunki: Ron Randall
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Liczba stron: 120
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-281-1889-8
Cena: 49,99 PLN
Data premiery: 27 września 2017

W ubiegłym roku, we wrześniowym tomie Legend, poznaliśmy kolejne dwa tytuły, które ukażą się w kolekcji Legendy, miejmy nadzieję, że podobnie będzie w tym roku.

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger