Recenzja - LEGO® Star Wars™: Zbuduj swoją przygodę - Daniel Lipkowitz

Książka LEGO® Star Wars™: Zbuduj swoją przygodę zawiera ponad 50 pomysłów na konstrukcje z klocków LEGO w uniwersum Star Wars. W pudełku dołączonym do zestawu znajdziemy 73 klocki, z których zbudujemy model Y-winga wraz z minifigurką pilota Rebelii.
Książka z pomysłami na samodzielne konstrukcje z klocków została napisana przez Daniela Lipkowitza. Na początku poznajemy Zina Evalona, rebelianta, głównego bohatera, który będzie nam towarzyszyć w trakcie czytania książki. Następnie, wraz ze szczegółową instrukcją złożymy nasz model Y-winga i wraz z Zinem wyruszymy w galaktyczną przygodę poszukiwania holokronów. Muszę przyznać, że wplecenie fabuły, czyli poszukiwania holokronów przez Zina Evalona do książki z pomysłami na konstrukcje LEGO to strzał w dziesiątkę. Jest to bardzo oryginalny i ciekawy pomysł, który urozmaica recenzowaną publikację.
Projekty konstrukcji zawarte w książce są interesujące, ciekawe i proste do wykonania z bardzo łatwo dostępnych klocków. Sam model LEGO - myśliwiec Y-wing, prezentuje się nadzwyczaj dobrze, mógłby być jednak trochę większy. Mali fani podczas składania będą mieli wiele frajdy, a sam model to znakomity dodatek do kolekcji LEGO. Polecam!

Tak prezentuje się model Y-winga: 


A tak prezentuje się zawartość pudełka:
Ogólna ocena: 9/10
Tekst: 9/10
Ilustracje: 10/10
Model: 9/10
Jakość wydania: 9/10

Dziękuję wydawnictwu AMEET za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Szczegóły:
Tytuł: LEGO® Star Wars™: Zbuduj swoją przygodę
Autor: Daniel Lipkowitz
Wydawnictwo: AMEET
Data premiery: 8 marca 2017
Liczba stron: 80
Oprawa: twarda + pudełko
Cena: 99,99 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

2 komentarze:

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger