Recenzja - Star Wars™. Projekty - krok po kroku - Anna Sobich Kamińska

 Powiem szczerze, że jestem wielkim zwolennikiem publikacji książkowych, dzięki którym małe dzieci są pobudzane do twórczego myślenia, działania i samodzielnego tworzenia. Do tego grona należy książka Star Wars. Projekty – krok po kroku od wydawnictwa Zielona Sowa, w której znajdziemy 23 projekty do samodzielnego wykonania inspirowane serialem filmem Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.
Książka zaczyna się wstępem, w którym opisani są głowni bohaterowie z filmu Przebudzenie Mocy. Co ciekawe, znajdziemy tutaj opis Chewbacci, jednak opisu Hana Solo już nie. Wśród 23 projektów znajdziemy kilka perełek, które chcieliby wykonać nawet dorośli fani! Przykładowo: kubek z Gwiezdnymi Wojnami (z grafiką BB-8), podkładka ze szturmowcem, obraz Star Wars z patyczków, kula piaskowa z Jakku, poduszka Chewie, ramka z mieczami świetlnymi czy model TIE Fightera Sił Specjalnych z pewnością ucieszyłoby nie jednego dorosłego fana Star Wars! I to jest bardzo duży plus tej książeczki, która z założenia skierowana jest dla małych fanów, jednak według mnie spodoba się też starszym osobom.

Instrukcje opisują krok po kroku wykonanie danego projektu, są czytelne i w jasny sposób opisują ich wykonanie. Pomocą służą zdjęcia, które lepiej obrazują wykonanie danej rzeczy i niejednokrotnie pomagają stworzyć kolejne nasze dzieła. Jakość zdjęć jest bardzo dobra, szczegóły są dobrze widoczne.

Star Wars. Projekty – krok po kroku to publikacja zdecydowanie dla fanów w każdym wieku, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na plus okładka, która bardzo mi się podoba i dobór projektów, które będziemy mogli wykonać.

Ogólna ocena: 9/10
Jakość projektów: 9/10
Instrukcje: 9/10
Jakość wydania: 10/10

Dziękuję wydawnictwu Zielona Sowa za udostępnienie egzemplarza do recenzji!

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Projekty – krok po kroku
Autor: Anna Sobich Kamińska
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data premiery: 24 marca 2017
Liczba stron: 128
Oprawa: miękka
Wymiary: 200x288 mm
Cena: 29,90 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger