Recenzja - Star Wars™: Mandale

Star Wars™. Mandale to propozycja wydawnictwa AMEET na nudne wieczory dla osób lubiących artystyczne i kreatywne kolorowanie. Wewnątrz publikacji znajdziemy ponad sześćdziesiąt pięknych mandali inspirowanych sztuką pochodzącą z Indii, która powstała w VII wieku.
Do pokolorowania będziemy mieli wiele mandali, ze znanymi postaciami, droidami czy elementami takimi jak hełmy czy loga np. Imperium, z pierwszych sześciu epizodów gwiezdnej sagi, od Mrocznego widma do Powrotu Jedi.

Mimo, że publikacja to kolorowanki, skierowana jest do starszego odbiorcy. Mandale to wieloelementowe rysunki na planie koła. Każdy mandal do pokolorowania zawiera w sobie bardzo dużo szczegółów i wymaga od nas dużo skupienia nad naszą pracą. Największym ogranicznikiem w tworzeniu naszych małych arcydzieł jest tylko nasza wyobraźnia. Mandale umilą nam wieczory i dzięki nim będziemy mogli się zrelaksować i sprawdzić swoją spostrzegawczość czy talent. Młodsi fani również rozwiną swoją wyobraźnię i zdolności manualne, jednak mogą się szybko zniechęcić ilością szczegółów.

Ogólna ocena: 9/10
Ilustracje: 9/10
Jakość wydania: 10/10

Dziękuję wydawnictwu AMEET za udostępnienie egzemplarza do recenzji.

Przykładowe strony:Szczegóły:
Tytuł: Star Wars™. Mandale
Wydawnictwo: AMEET
Data premiery: 2 lutego 2017
Liczba stron: 64
Oprawa: miękka
Wymiary: 200x200 mm
Cena: 14,99 PLN

Gdzie kupić:

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

1 komentarz:

  1. Kupiłem niedawno mojemu 5-letniemu synowi i sobie koloruje i naprawdę mu się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger