Recenzja - LEGO® Star Wars™: Finde die galaktischen Helden

Publikacje związane z klockami LEGO® zawsze cieszyły się dużą popularnością. Nic dziwnego, że wydawnictwo AMEET Verlag GmbH przygotowało dla nas kolejną książkę z serii LEGO. LEGO® Star Wars™: Finde die galaktischen Helden to publikacja aktywizująca dla małych fanów uniwersum Star Wars. Do wydania został dołączony ekskluzywny zestaw LEGO droida robotnika z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, który składa się z 30 klocków.
Publikacja zawiera dziewięć dużych ilustracji, na których musimy znaleźć po dziesięć postaci i rzeczy związanych z czterema epizodami sagi Star Wars: Nową nadzieją, Imperium kontratakuje, Powrotem Jedi oraz Przebudzeniem Mocy. Oprócz wcześniej wspomnianych, na końcu książeczki znajduje się kolejne, dodatkowe dziesięć rzeczy do odnalezienia na każdej ilustracji.

Pozycja skierowana jest do młodszego czytelnika, więc o pomoc w wystawieniu opinii poprosiłem młodszego brata, który zaszył się w swoim pokoju na kilka godzin i odnalazł wszystkie wymagane rzeczy! Według mnie na niektórych obrazkach jest jednak zbyt dużo szczegółów dla małych dzieci i mogą czuć się zdezorientowane tyloma szczegółami, jednak uważam, że ta książeczka to świetny sposób na oderwanie małych od elektronicznych gadżetów.

Podsumowując, LEGO Star Wars: Finde die galaktischen Helden to pozycja przede wszystkim dla małych fanów. Spędzą przy tej pozycji dużo czasu, zaś dodatek w postaci klocków LEGO uprzyjemni im poszukiwania i wzbogaci domową kolekcję.

Ogólna ocena: 9/10
Poziom łamigłówek: 9/10
Jakość zestawu: 10/10
Jakość wydania: 9/10

Dziękuję wydawnictwu AMEET Verlag GmbH za udostępnienie egzemplarza do recenzji.
Ich danke AMEET Verlag GmbH für die Bereitstellung des Rezensionsexemplares!

Szczegóły:
Tytuł: LEGO® Star Wars™: Finde die galaktischen Helden
Tłumaczenie: Michael Schuster
Wydawnictwo: AMEET Verlag GmbH
Data premiery: 4 października 2016
Liczba stron: 28
Wymiary: 243x316 mm
Oprawa: twarda
Cena: 14,99 € / 65,20 PLN

Gdzie kupić:
BOOKCITY (wersja niemiecka)
BOOKCITY (wersja angielska)
EMPIK (wersja polska)

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger