Magazyn LEGO Star Wars 7/2017 już w kioskach!

Od wczoraj w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce można zakupić najnowszy numer magazynu LEGO® Star Wars™ od wydawnictwa Egmont. Do lipcowego numeru został dołączony mini zestaw klocków LEGO, Tym razem jest to mini-zestaw A-wing™. Zestaw składa się z 47 klocków LEGO. W środku znajdziemy komiks z bohaterami serialu LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów oraz z głównej serii LEGO Star Wars. Za magazyn zapłacimy 9,99 PLN przy 36 stronach objętości.
Opis:
Oficjalny miesięcznik LEGO ® Star Wars TM  to magazyn dla chłopców w wieku 5-9 lat  – nie tylko dla fanów  świata Star Wars ale też  kolekcjonerów klocków LEGO.Nowy magazyn w  niezwykle zabawny sposób rozwija ich pasje.  Czytelnicy znajdą w nim: komiksy, prezentacje filmowych pojazdów i bohaterów, ciekawostki ze świata Star Wars, zagadki Yody oraz wiele innych zadań doskonalących Moc godnych uczniów Jedi.  Nie brakuje też atrakcji dla fanów wspaniałych konstrukcji LEGO –  magazyn pokazuje, jak samodzielnie zbudować kosmiczny pojazd  i jak dzięki swoim budowlom  przenieść się do świata Star Wars. W każdym numerze jest konkurs, w którym można wygrać fantastyczne nagrody LEGO. Do każdego wydania jest dołączona saszetka z klockami LEGO tworzącymi nową i niezwykłą kolekcję!
Zestaw LEGO:


Kolejny numer ma ukazać się 28 lipca. W środku znajdziemy mini-zestaw Piaskoczołg Jawów (Sandcrawler™) (50 elementów). W numerze który ukaże się pod koniec sierpnia znajdziemy mini figurkę szturmowca śnieżnego (4 elementy).

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger