#SWCO 2017: 8 najlepszych momentów z trailera 4. sezonu Star Wars™: Rebels!

ZAŁOGA DUCHA. KALLUS. X-WINGI!
To wszystko znajdziecie w najnowszym zwiastunie ostatniego sezonu serialu Star Wars: Rebelianci!Pierwsza oficjalna zapowiedź czwartego sezonu zadebiutowała dzisiaj, przed tysiącami fanów na Star Wars Celebration w Orlando. Oto 8 najlepszych momentów, o których (zapewne) będziecie dużo dyskutować!


1. "Ale nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że to się skończy... w ten sposób."
Hera i jej chłodna narracja wydaje się złowieszcza, gdy przypomina o załodze Ducha, następnie wprowadza nas w kolejne sekwencje bitew i ciszy... na wspomnienia.

2. X-wingi!
To chyba najbardziej wszechobecny i popularny myśliwiec floty Rebeliantów, ale X-wingi nie pojawiły się w serialu... aż do tej pory!

3. Sabine i jej władanie mieczem.
Sabine przeszłą długą i trudną drogę podczas treningu w walce mrocznym mieczem, oglądając zwiastun odnosimy wrażenie, że Sabine świetnie włada mrocznym mieczem! Prawie tak dobrze, jak jej dwoma blasterami.

4. Nowy mundur Hery.
Utylitarny strój Hery i zaufany lekki frachtowiec przez cały serial były takie same. Ale w zwiastunie dostrzegamy nieustraszoną liderkę i pilota w nowym, czerwonym kombinezonie i w znacznie mniejszym myśliwcu!

5. #HotKallus
Po ocaleniu przez rebeliantów, Kallus także dostaje nowy mundur, mniej surową fryzurę (z kilkoma lokami), a może nawet nową misję!

6. Znane twarze.
Wygląda na to, że starzy przyjaciele wracają! Bo-Katan z serialu Gwiezdne wojny: Wojny klonów, podobnie jak Saw Gerrera (z odświeżonym modelem!). Witamy z powrotem na pokładzie!


7. Wilk - marzenie Filoniego.
Producent wykonawczy, Dave Filoni znany jest ze swojej miłości do wilków. wcześniej podzielił się concept artem Ahsoki, która jeździła na jednym z tych zwierząt. W zwiastunie dostrzegamy Ezrę, a także Kanana, który oddziałuje z białym wilkiem.

8. Załoga Ducha przybywa na Yavin 4!
Odcinek Zero Hour pozostawił po sobie rozbitą komórkę rebeliantów, porzucającą ich bazę i planującą przyłączenie się do reszty w systemie Yavin. Przez chwilę widzimy Ducha, który przygotowuje się do lądowania na tym znanym lesistym księżycu.

Jakie były Twoje ulubione momenty w zwiastunie? Podziel się nimi w komentarzu!

Tekst: starwars.com/Kristin Baver
Tłumaczenie: Świat Star Wars

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

3 komentarze:

 1. Mi najbardziej się podoba przybycie na Yavina 4. Oznacza to, że jesteśmy już bardzo blisko Rogue One i mimo, że szkoda to jest to sensowny moment na zakończenie serialu. Liczę, że zobaczymy znanych z filmu przywódców rebelii, kto wie, może nawet pojawi się kapitan Andor. Nie pozostaje nic tylko czekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszym finałem serialu będzie kilka odcinków z bitwy o Scarif!

   Usuń
  2. O tak! Zdecydowanie. Po cichutku na to liczę.

   Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger