Nowy numer Star Wars Komiks (2/2017): Darth Vader: Wojna o Shu-Torun już w sprzedaży!

Dzisiaj do sprzedaży trafił kolejny numer magazynu komiksowego "Star Wars Komiks". W środku ponownie znajdziemy aż trzy historie komiksowe. Komiks został wydany w miękkiej oprawie, objętości 148 stron i cenie 19,99 PLN. Poniżej okładka i opis.


Tytuł: Star Wars Komiks 2/2017): Darth Vader: Wojna o Shu-Torun + C-3PO
Opis: Nowe wcielenie magazynu dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze prezentowane są zamknięte opowieści komiksowe. W drugim numerze dwumiesięcznika w 2017 roku znalazły się dwie opowieści komiksowe. Pierwsza, należąca do znanej i cenionej serii Darth Vader, opowiada o misji Vadera, który otrzymał zadanie spacyfikowania rewolty na planecie Shu-Torun. Mroczny Lord Sithów kolejny raz pokazuje swoją bardzo mroczną naturę w tej pasjonującej i pełnej akcji opowieści. Numer uzupełnia komiks o droidzie C-3PO, wyjaśniający, skąd wzięła się u niego czerwona ręka, którą fani niespodziewanie zobaczyli w filmie Przebudzenie Mocy.
Zawartość: Darth Vader Annual #1: Zmiana władzy, Darth Vader #16-19: Wojna o Shu-Torun, C-3PO: The Phantom Limb #1: C-3PO
Scenariusz: Kieron Gillen, James Robinson
Rysunki: Leinil Francis Yu, Salvador Larocca, Tony Harris
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Format: 170x260 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 148 
Numer ISBN: 9771899488705-02
Cena: 19, 99 PLN
Data premiery: 7 kwietnia 2017

Kolejny numer ma ukazać się 7 czerwca i będzie zawierać historię Star Wars. Ostatni lot gwiezdnego niszczyciela (org. The Last Flight of the Harbringer).


Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger