Magazyn Star Wars Adventures (2/2017) już w kioskach! (+KONKURS,zakończony)

W kioskach  salonach prasowych w całej Polsce pojawił się drugi numer magazynu Star Wars Adventures. W środku znajdziemy komiks z Legend, pt: Rutyna, plakat z Kylo Renem oraz wiele stron z ciekawostkami i łamigłówkami dla najmłodszych. Cena to 9,99 PLN za 32 strony magazynu. Do wydania są dołączone dwa prezenty.

W każdym numerze znajdą się wyselekcjonowane komiksy, mnóstwo informacji z zakresu uniwersum Star Wars. Interesująco zapowiadają się również na łamach czasopisma liczne ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów. Część pisma będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, tzw. „siłownie” będą składały się z zagadek, łamigłówek, testów i konkursów. Nie zabraknie również informacji o publikacjach, serialach i innych ciekawych produktach związanych z Gwiezdnymi Wojnami. „Star Wars Adventures” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars będą czekać extraplakat oraz zabawka związana z kultową sagą. W drugim numerze dołączone są dwa prezenty: gwiezdny emiter dysków oraz dwa galaktyczne ołówki! 

Kolejny numer ma pojawić się w sprzedaży 19 lipca wraz z pistoletem na wodę.

KONKURS:
Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont, przygotowałem dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 2x LEGO Star Wars (4/2017) z minifigurką imperialnego kierowcy (WIĘCEJ>>>)! Co należy zrobić, aby wygrać? Odpowiedzieć na proste pytanie:

W jakim serialu poznaliśmy rodzeństwo Freemakerów: Rowana, Kordi i Zandera?

Odpowiedź wyślijcie na swiatstarwars@onet.pl, wpisując w temacie "Konkurs LEGO Star Wars", a w treści podajcie odpowiedź i swój adres pocztowy. Czas nadsyłania zgłoszeń mija 26 kwietnia 2017 roku o godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 kwietnia. Niech Moc będzie z Wami!

WYNIKI:
Swoje egzemplarze LEGO Star Wars (4/2017) wygrali:
- Seweryn z Konina
- Klaudia z Krakowa
Gratulujemy!

Chcesz być na bieżąco? Polub Świat Star Wars na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

5 komentarzy:

 1. Mimo tego, że wyszło sporo komików dla dzieci w kanonie to i tak Egmont wrzuca coś z legend. Momentami to brak mi słów do tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że nasz polski Egmont nie ma zbyt wiele do powiedzenia w kwestii doboru komiksów, ponieważ magazyn jest wydawany na licencji z UK, więc zawartość jest taka sama jak w oryginalnych wydaniach (a przynajmniej tak powinno być).

   Usuń
  2. Tego nie wiem, odpowiadającego mu wydania w UK znaleźć nie mogę. Ale faktycznie tam wychodziły przedruki komiksów z legend. Niemniej jak dla mnie to bezsens, niezależnie czy decyzję podjął ktoś w Polsce czy w UK.

   Usuń
  3. Zgadzam się. Egmont mógłby postarać się o jakiś Star Wars Magazyn dla starszych fanów, z przedrukami opowiadań z Insidera itp. ale to marzenia..

   Usuń
  4. również się zgadzam, ach... móc przeczytać te opowiadania po polsku bez konieczności piracenia i tłumacza google po ręka...

   Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger