Recenzja - "Star Wars. Rebelianci. Gwiezdne projekty - zrób to sam!" - Anna Sobich-Kamińska, Agata Łankowska

Powiem szczerze, że jestem wielkim zwolennikiem publikacji książkowych, dzięki którym małe dzieci są pobudzane do twórczego myślenia i działania. Do tego grona należy książka "Star Wars. Rebelianci. Gwiezdne projekty – zrób to sam!" od wydawnictwa Zielona Sowa, w której znajdziemy 23 projekty do samodzielnego wykonania inspirowane serialem "Rebelianci".


Wśród 23 projektów znajdziemy kilka perełek, które chcieliby wykonać nawet dorośli fani! Przykładowo: obraz "Propaganda Imperium", plakat Galaktyki świecący w ciemności czy logo Rebeliantów z pewnością ucieszyłoby nie jednego dorosłego fana! I to jest bardzo duży plus tej książeczki, która z założenia skierowana jest dla małych fanów, jednak według mnie spodoba się też starszym osobom.

Instrukcje opisują krok po kroku wykonanie danego projektu, są czytelne i w jasny sposób opisują wykonanie. Pomocą służą zdjęcia, które lepiej obrazują wykonanie danej rzeczy i niejednokrotnie pomagają stworzyć kolejne projekty. Jakość zdjęć jest bardzo dobra, szczegóły są dobrze widoczne.

Podsumowanie:
"Gwiezdne projekty" to publikacja zdecydowanie dla fanów w każdym wieku, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na plus okładka, która bardzo mi się podoba i dobór projektów, które będziemy mogli wykonać.

Ogólna ocena: 9/10
Jakość projektów: 9/10
Instrukcje: 8/10
Jakość wydania: 10/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Rebelianci. Gwiezdne projekty – zrób to sam!
Autor: Anna Sobich Kamińska (tekst), Agata Łankowska (projekty)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 128
Oprawa: miękka
Wymiary: 165x205 mm
Cena: 19,99 PLN

Gdzie kupić:
GANDALF

Chcesz być na bieżąco? Polub stronę na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger