Recenzja - "LEGO Star Wars: Dzielny R2-D2" - Ace Landers

"LEGO Star Wars: Dzielny R2-D2" to książeczka, w której znajdziemy trzy opowiadania: "Utinni! Droidy na sprzedaż", "Bitwa z wampami" oraz "Skywalker do kolekcji" autorstwa Ace'a Landersa. Historie są luźno powiązane z epizodami starej trylogii. Dodatkowo, na końcu publikacji znajdziemy słowniczek słów, które pojawiły się w opowiadaniach.


Każde z opowiadań ma jakieś wspólne wydarzenie, połączone z trzema epizodami starej trylogii, które są punktem wyjścia do opowiadanej historii. Bardzo fajny pomysł, dzięki któremu mali fani poznają historię opowiedzianą w inny sposób, charakterystyczny dla publikacji LEGO. Tą innością jest humor, dużo humoru! Jest to duży plus i mocna strona tego wydania. Czytelnicy, którzy oczekują od publikacji LEGO humoru, nie zawiodą się podczas czytania "Dzielnego R2-D2".

Ciekawym rozwiązaniem jest słowniczek, umieszczony na końcu wydania. Dzięki niemu, osoby, które po raz pierwszy mają styczność z uniwersum, będą mogły w bardzo szybki sposób dowiedzieć się trochę o postaciach, droidach i terminach, które są przytaczane w opowiadaniach.

Kolejnymi plusami wydania są okładka, R2 błyszczy się i przejeżdżając po nim palcem, możemy poczuć drobne wybrzuszenia. Bardzo ciekawie prezentują się rysunki, są wykonane specjalnie dla tego wydania.

Podsumowanie:
"LEGO Star Wars: Dzielny R2-D2" to publikacja, w której znajdziemy dużo humoru i ciekawych rozwiązań fabularnych. Dużymi plusami wydania są okładka oraz słowniczek. Książeczka zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów.

Ogólna ocena: 8/10
Fabuła: 7/10
Opisy: 7/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: LEGO Star Wars: Dzielny R2-D2
Autor: Ace Landers
Tłumaczenie: Paweł Grzegorczyk
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 66
Oprawa: twarda
Cena: 27,99 PLN

Gdzie kupić:
GANDALF


Chcesz być na bieżąco? Polub stronę na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger