Lutowe nowości od AMEETU już w sprzedaży!

W ciągu ostatniego tygodnia pojawiły się dwie lutowe nowości od wydawnictwa AMEET. Obie publikacje są związane z kolorowaniem, pierwsza z nich to "Star Wars: Mandale". Druga powiązana jest z najnowszym filmem Star Wars"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie. Kolorowanki artystyczne".

Tytuł: Star Wars. Mandale
Opis: Niezwykłe mandale inspirowane kultowymi Gwiezdnymi wojnami to zaproszenie do wspaniałego relaksu. Dzięki wypełnianiu kolorami oryginalnych wzorów zapewnisz sobie wyciszenie godne prawdziwego Jedi. Gdy skończysz kolorowanie, wyrwij delikatnie wybrane dzieła, opraw w ramki i rozwieś je w domu – na pewno poczujesz kojące działanie mandali. A może wolisz sprawić prezent swoim bliskim?
Cena: 14,99 PLN
Liczba stron: 64
Oprawa: miękka
Data premiery: 3 lutego 2017


Tytuł: Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie. Kolorowanki artystyczne
Opis: Prawdziwy relaks na wyciągnięcie ręki! Oto 96 grafik ze świata filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Dzięki Tobie każda strona może stać się dziełem na galaktyczną skalę, wystarczy, że wypełniając kolorem rysunki, nadasz im niepowtarzalny charakter. Skończone prace po wyrwaniu i oprawieniu świetnie sprawdzą się jako ozdoba domu albo oryginalny prezent. Uwolnij swoją kreatywność i wspomóż Rebeliantów w walce z Imperium!
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Cena: 24,99 PLN
Data premiery: 10 lutego 2017


Polub stronę na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger