"Aftermath: Empire's End" już w sprzedaży!

W Polsce od kilku dni można zakupić drugi tom trylogii "Koniec i początek" autorstwa Chucka Wendiga. Tymczasem za granicą fani Star Wars mogą cieszyć się ostatnim tomem - "Empire's End". Powieść została wydana w twardej oprawie przy cenie 28,99$.

Tytuł: Star Wars: Aftermath: Empire's End
Opis:
Po Star Wars: Koniec i początek i Star Wars: Koniec i początek. Dług życia Chuck Wendig zapewnia porywające zkończenie bestsellerowej trylogii list New York Times pomiędzy wydarzeniami z filmów Powrót Jedi i Przebudzenie Mocy.

KAŻDY KONIEC JEST NOWYM POCZĄTKIEM.

Zbliża się ostateczne stracie między Nową Republiką i Imperium. Wszystkie oczy zwracają się na nic nie znaczącą planetę: Jakku.

Bitwa o Endor rozbija Imperium rozrzucając pozostałe siły po całej Galaktyce. Miesiąc po zwycięstwie Rebelii nie widać końca walk. Raczkująca Nowa Republika otrzymała bolesny cios z rąk niedobitków Imperium, zmuszając nową demokrację do rozszerzenia polowań na ukrytego wroga.

Za udział w śmiertlenej zasadzce, Wielka Admirał Rae Sloane jest obecnie najbardziej poszukiwanym przez Nową Republikę zbrodniarzem wojennym. Na pilną prośbę Leii do służby powraca jednorazowa rebeliantka i pilot Norra Wexley i prowadzi polowanie na Sloane. Nie tylko lojalność wobec Nowej Republiki prowadzi Norrę do przodu, jej mąż został wplątany w morderczą pułapkę zastawioną przez Sloane, a teraz jest za nią współodpowiedzialny. Wexley chce zemsty.

Ale Sloane także jest wściekła. Rusza w pościg  za zdradliwym Galliusem Raxem na pustynną planetę Jakku. Rax jako prawdziwy mózg niszczycielskiego ataku Imperium, doprowadza go do decydującego momentu. Przebiegły strateg zebrał resztki potężnej floty Imperium, przygotowując się do wykonania ostatecznego planu zmarłego Imperatora Palpatine'a. Gdy imperialna flota orbituje na Jakku, siły Republiki są w drodze, aby zakończyć to co zaczęło się w trakcie bitwy o Endor. Norra i jej załoga znajdują się w sercu apokaliptycznego starcia, które pozostawia ziemie i niebo jednakowo spalone. W trakcie tej bitwy przyszłość Galaktyki zostanie ostatecznie rozstrzygnięta... (Del Rey, 2017. Tłumaczenie: Świat Star Wars)
Autor: Chuck Wendig
Liczba stron: 448
Oprawa: twarda
Cena: 28,99$
Data premiery: 21 lutego 2017

Polska premiera zaplanowana jest na jesień 2017.


Chcesz być na bieżąco? Polub stronę na Facebooku!

LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger