Recenzja - "Star Wars. Obudź w sobie Moc!" - Anna Sobich-Kamińska

"Star Wars: Obudź w sobie Moc!" to interaktywna książeczka autorstwa Anny Sobich-Kamińskiej, w której znajdziemy pocztówki, naklejki i plakat. Zawartość publikacji jest powiązana z filmem "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" z 2015 roku.


Główną atrakcją książeczki jest możliwość zbudowania swojego droida BB-8. Na pierwszych czterech stronach znajdziemy instrukcję, jak krok po kroku wykonać model BB-8. Instrukcja jest szczegółowa i naprawdę dobra. Autorka wykonała świetną pracę wymyślając, jak zbudować ten model.

Drugą najważniejszą rzeczą w publikacji są łamigłówki i quizy, które zajmują największą ilość stron. Na zawartość składają się quizy, rozpoznawanie cieni rysowanie czy projektowanie własnej koszulki. Według mnie są bardzo ciekawe i wymagają od dzieci logicznego i twórczego myślenia.

W środku znajdziemy też kilka stron z informacjami o głównych bohaterach "Przebudzenia Mocy". Dla starszych fanów są to informacje oczywiste, dla małych dzieci, będzie to mała kopalnia wiedzy.

Podsumowanie:
"Star Wars: Obudź w sobie Moc!" jest publikacją bardzo dobrą, z której mali fani będą bardzo zadowoleni. Dodatki (których jest całkiem sporo) również są świetne. A dzieci będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując testy i łamigłówki z książeczki.

Ogólna ocena: 8/10
Zawartość: 8/10
Poziom łamigłówek: 9/10
Dodatki: 8/10
Jakość wydania: 9/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Obudź w sobie Moc!
Autor: Anna Sobich-Kamińska
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 24+wkładka
Oprawa: miękka
Cena: 16,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger