Recenzja - "LEGO Star Wars: Gdzie są bohaterowie Galaktyki?"

Publikacje związane z klockami LEGO zawsze cieszyły się dużą popularnością. Nic dziwnego, że wydawnictwo AMEET przygotowało dla nas kolejną książkę z serii LEGO. "LEGO Star Wars. Gdzie są bohaterowie Galaktyki?" to publikacja aktywizująca małych fanów uniwersum Star Wars. Do wydania został dołączony ekskluzywny zestaw 30 klocków LEGO, z których zbudujemy droida robotnika z "Przebudzenia Mocy".


Publikacja zawiera dziewięć dużych ilustracji, na których musimy znaleźć po dziesięć postaci i rzeczy związanych z 4 epizodami sagi: "Nowa nadzieja", "Imperium kontratakuje", "Powrót Jedi" oraz "Przebudzenie Mocy". Oprócz wcześniej wspomnianych, na końcu książeczki znajduje się kolejne dziesięć rzeczy do odnalezienia na każdej ilustracji.

Pozycja skierowana jest do młodszego czytelnika, więc o pomoc w wystawieniu opinii poprosiłem młodszego brata, który zaszył się w swoim pokoju na kilka godzin i odnalazł wszystkie wymagane rzeczy! Według mnie na niektórych obrazkach jest jednak zbyt dużo szczegółów dla małych dzieci i mogą czuć się zdezorientowane tyloma szczegółami.Podsumowanie:
"LEGO Star Wars. Gdzie są bohaterowie Galaktyki?" to pozycja przede wszystkim dla małych fanów. Spędzą przy tej pozycji dużo czasu, zaś dodatek w postaci klocków LEGO uprzyjemni im poszukiwania.

Ogólna ocena: 8/10
Poziom łamigłówek: 8/10
Jakość zestawu: 9/10
Jakość wydania: 8/10

Szczegóły:
Tytuł: LEGO Star Wars: Gdzie są bohaterowie Galaktyki?
Wydawnictwo: AMEET
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 29,99 PLN

Gdzie kupić:
GANDALF

Polub stronę na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger