Recenzja - Gadżety ze sklepu eplakaty.pl

Pod koniec ubiegłego roku nawiązałem współpracę ze sklepem internetowym eplakaty.pl, który posiada w swojej ofercie wiele produktów związanych z uniwersum Star Wars: plakaty, kalendarze, kubki termiczne i wiele innych! Dzisiaj przyjrzymy się kilku z tych rzeczy. Wszystko dzięki uprzejmości sklepu eplakaty.pl, za co bardzo dziękuję.

LINK: KLIKNIJ TUTAJ

Przesyłka:
Paczka z gadżetami dotarła do mnie bardzo szybko. Przesyłka była bardzo dobrze zapakowana (samo odpakowanie jej zajęło mi dobre 10 minut!), wszystkie rzeczy owinięte były czarną, solidną folią. Plakaty (zrolowane i zafoliowane) spakowane były w w tekturową tubę, dzięki czemu dotarły do mnie w nienaruszonym stanie. Brelok zapakowany był w osobną kopertę bąbelkową. Kalendarz i notes obłożone kartonami. Wszystkie rzeczy wewnątrz paczki były sklejone razem taśmą, aby zapobiec ich przemieszczeniu się w trakcie transportu. Sposób pakowania i zabezpieczenia przesyłki zdecydowanie na duży plus.

Ocena: 10/10

Breloczek:


Breloczek (widoczny na zdjęciu powyżej) został wykonany z bardzo grubej gumy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że się nie "złamie" (chyba, że celowo będziemy go bardzo mocno wyginać). Brelok będzie idealnym prezentem dla fanów Star Wars, którzy doczepią go sobie do kluczy. Gadżet warty polecenia!


Ocena: 10/10
Jakość wykonania: 10/10
Sklep: KLIKNIJ TUTAJ

Notes:


Notes z piękną czarną okładką, na której widzimy szturmowca śmierci to zdecydowanie jeden z moich ulubionych gadżetów z paczki. Notes przepasany jest również gumką, z nawiniętym plastikowym logiem Imperium. Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie. Stron w notesie jest bardzo dużo i spokojnie wystarczy nam na długi czas. Każda strona to grafika Gwiazdy Śmierci wraz z jej angielskim podpisem.Ocena: 10/10
Jakość wykonania: 10/10
Sklep: KLIKNIJ TUTAJ

Plakaty:


Plakaty wyróżniają się bardzo dobrą jakością kolorów, są bardzo intensywne. Papier, na którym zostały wydrukowane jest matowy, nie odbija światła, dzięki czemu, na ścianie prezentują się znakomicie!


Ocena: 10/10
Jakość wykonania: 10/10
Sklep: KLIKNIJ TUTAJ (Łotr 1. Cała nadzieja w Rebelii)
KLIKNIJ TUTAJ (Łotr 1. Szturmowcy śmierci na Scarif)
KLIKNIJ TUTAJ (Przebudzenie Mocy. Kylo Ren)

Kalendarz:


Kalendarz jest bardzo ładny. Grafiki przy każdym miesiącu powiązane są z filmem Łotr 1. gwiezdne wojny – historie i przedstawiają postacie takie jak: Jyn Erso, K-2SO czy Cassian Andor. Grafiki są wręcz wspaniałe i bardzo przykuwają uwagę! Jedynym małym minusem jest wersja angielska kalendarza, która zawiera wszystkie święta angielskie. Jednak jestem w stanie to zrozumieć, bo kalendarz jest sprowadzany od angielskiego producenta. Dużym plusem jest również plakat przedstawiający szturmowców na Jedzhie.


Ocena: 9/10
Jakość wykonania: 10/10
Sklep: KLIKNIJ TUTAJ


Podsumowanie:
Jeśli zastanawiasz się, w którym sklepie kupić gwiezdno-wojenne gadżety, to zdecydowanie polecam eplakaty.pl. W swojej ofercie posiadają duży wybór przeróżnych plakatów, breloków czy kubków termicznych, które dotrą do was w bezpieczny sposób. Z czystym sercem, polecam wszystkim!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger