Oficjalne zapowiedzi AMEETu na luty 2017

W lutym nakładem wydawnictwa AMEET ukażą się dwie publikacje. Obie są związane z kolorowaniem. Pierwsza to Star Wars. Mandale a druga to "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Publikacja ta pierwotnie miała ukazać się 23 stycznia, lecz z powodu pewnych problemów premiera została przełożona na luty. Szczegóły poniżej.

Tytuł: Star Wars. Mandale
Opis: Niezwykłe mandale inspirowane kultowymi Gwiezdnymi wojnami to zaproszenie do wspaniałego relaksu. Dzięki wypełnianiu kolorami oryginalnych wzorów zapewnisz sobie wyciszenie godne prawdziwego Jedi. Gdy skończysz kolorowanie, wyrwij delikatnie wybrane dzieła, opraw w ramki i rozwieś je w domu – na pewno poczujesz kojące działanie mandali. A może wolisz sprawić prezent swoim bliskim?
Cena: 14,99 PLN
Liczba stron: 64
Oprawa: miękka
Data premiery: 3 lutego 2017
Tytuł: Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie. Kolorowanki artystyczne
Opis: Prawdziwy relaks na wyciągnięcie ręki! Oto 96 grafik ze świata filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Dzięki Tobie każda strona może stać się dziełem na galaktyczną skalę, wystarczy, że wypełniając kolorem rysunki, nadasz im niepowtarzalny charakter. Skończone prace po wyrwaniu i oprawieniu świetnie sprawdzą się jako ozdoba domu albo oryginalny prezent. Uwolnij swoją kreatywność i wspomóż Rebeliantów w walce z Imperium!
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Cena: 24,99 PLN
Data premiery: 3 lutego (Gildia)/10 lutego 2017 (empik)

Polub stronę na Facebooku!
LINK: ŚWIAT STAR WARS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger