Recenzja - "Star Wars. Modele 3D do złożenia"

"Star Wars. Modele 3D do złożenia" to 16-stronicowa książeczka, w której znajdziemy ponad 20 modeli 3D do złożenia. Możemy samodzielnie złożyć maski kapitan Phasmy i Kylo Rena, figurki postaci, zawieszki czy prom Kylo Rena. Modele inspirowane są siódmą częścią sagi – "Przebudzenie Mocy".


Zacznę od tego, co jako pierwsze przyciąga uwagę czytelnika, czyli od okładki. Na niej, po prawej stronie, widzimy droida BB-8, który zyskał wielu fanów na całym świecie, więc wybór akurat tej postaci to strzał w dziesiątkę. Po prawej stronie widzimy 3 z ponad 20 modeli, które możemy złożyć dzięki temu wydaniu.

Szczerze mówiąc, jestem zawiedziony dwoma modelami, które są dostępne w tym wydaniu. Chodzi o wahadłowiec Kylo Rena i śmigacz Rey. Według notki z tylnej okładki, modele mamy złożyć bez używania kleju lub nożyczek, co w przypadku wspomnianych dwóch modeli może być nie lada wyzwaniem. W mojej opinii, do złożenia śmigacza i wahadłowca można, a nawet trzeba użyć kleju... Albo jestem za stary na takie zabawy albo coś tu jest nie tak. Reszta modeli jest już znacznie lepsza. Najbardziej podobają mi się maski Rena i Phasmy. Wykorzystam również zakładkę do książki, na której została nadrukowana bardzo fajna grafika.


Podsumowanie:
Ta publikacja będzie doskonałym prezentem dla małego fana sagi. Dzieciaki będą bardzo ucieszone z kartonowych modeli, które samodzielnie złożą.

Ogólna ocena: 7/10
Zawartość: 7/10
Jakość modeli: 6/10
Jakość wydania: 8/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Modele 3D do złożenia
Autor projektów: Katarzyna Bielanowska
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Liczba stron: 16
Oprawa: miękka, usztywniona
Cena: 16,99 PLN

Gdzie kupić:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger