Recenzja - Star Wars. Księga mądrości Jedi" - Francesca Bosetti

W publikacji "Star Wars. Księga mądrości Jedi" znajdziemy ponad 300 cytatów mistrza Yody oraz innych Jedi. Publikacja została wydana w formie kalendarza – możemy wyrywać poszczególne kartki z cytatami.
Korzystanie z naszej księgi jest bardzo proste. Najpierw zadajemy sobie pytanie, a następnie przerzucamy kartki i zatrzymujemy się w miejscu, gdzie Moc nam podpowie. Cytat Yody lub innego Jedi będzie odpowiedzią na nasze pytanie. Interpretacja cytatu pozostaje już naszej wyobraźni. Wykorzystany cytat możemy wyrwać, tak jak kartkę z kalendarza lub zostawić.
Jednym z plusów tego wydania są wzory i grafiki zdobiące każdą ze stron "Księgi...". Tłami są jednokolorowe plansze. Jest to dobre rozwiązanie dla tego typu wydania. Każdy cytat jest zapisany innym stylem czcionki. Podsumowując, "Księga mądrości Jedi" jest bardzo kolorowa, więc spodoba się dzieciom. Wydawnictwo Egmont mogło postarać się o lepszy papier, na którym została wydrukowana "Księga...", jednak jakość papieru nie jest dużym minusem.

Podsumowanie:
"Księga mądrości Jedi" to pozycja idealna dla naszych małych padawanów i fanów rycerzy Jedi. Wiele z cytatów zawartych w książce, dzieci mogą wykorzystać w codziennym życiu. Pozycja warta polecenia innym.

Ogólna ocena: 8/10
Jakość tekstów: 7/10
Jakość wydania: 7/10

Szczegóły:
Tytuł: Star Wars. Księga mądrości Jedi
Autor: Francesca Bosetti
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Egmont
Liczba stron: 336
Oprawa: miękka
Cena: 34,99 PLN

Gdzie kupić:

2 komentarze:

 1. Jesteś naprawdę wiernym fanem Jedi, podziwiam Cię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady, heh. ;)
   Niech Moc będzie z Tobą!

   Usuń

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger