Nowości od Ameet, Galakta i Topps!

Ostatnie kilkanaście dni przyniosły nam kilka ciekawych premier. Szczegóły poniżej!

Tytuł: LEGO Star Wars: Gdzie są bohaterowie Galaktyki?
Opis: Nie uwierzysz, co się stało − zaginęli wszyscy najważniejsi bohaterowie galaktyki! C-3PO i R2-D2 rozpoczynają poszukiwania. Nie czekaj, zbuduj droida robotnika i pomóż im w tej supertrudnej misji. Jesteś gotów na takie wyzwanie? Książki typu „szukaj i znajdź” podbijają serca dzieci na całym świecie. Każda strona przedstawia bogatą w detale scenę, w której mnóstwo się dzieje. Odnajdowanie postaci i przedmiotów wśród dziesiątków innych elementów to znakomity pomysł na zabawę!
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 29,99 PLN
Data premiery: 25 listopada 2016

Tytuł: Star Wars: Rogue One Cards
Opis: Kolekcja nawiązuje do filmu, który swoją premierę w polskich kinach będzie miał 15 grudnia 2016 r. Jest to pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen „Rouge One”.  Akcja filmu, opowiadającego historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będzie rozgrywać się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”.
Wydawnictwo: Topps
Cena: 29,99 PLN (zestaw startowy), 3,99 PLN (pojedyncza saszetka), 143,99 PLN (box z 36 saszetkami)
Data premiery: 2 grudnia 2016

Tytuł: Star Wars: Przeznaczenie
Opis: W grze Star Wars: Przeznaczenie przejmiecie kontrolę nad najpopularniejszymi postaciami uniwersum Gwiezdnych Wojen i weźmiecie udział w pojedynku, którego stawką jest los galaktyki. Do walki wykorzystywać będziecie miecze świetlne, blastery oraz inne elementy wyposażenia, które reprezentowane są przez specjalne kości. Pojedynek pomiędzy potężnymi bohaterami i złoczyńcami trwa do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jedna drużyna.
Wydawnictwo: Galakta
Cena: ok. 59,99 PLN (starter), ok.15 PLN (rozszerzenia)
Data premiery: 1 grudnia 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat wpisu!

Niech Moc będzie z Tobą!

Copyright © 2016 Świat Star Wars , Blogger